1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

tüm herculese duyuru

1. WiId_DRAGON

WiId_DRAGON Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    profesyonelı bız soymaadık !!! ben (Wild_DRAGON nede blody_shark) semıhı soymadık herkes bızden bılıyo ama yapmadık semıh kardesımız gıbıydı o asla bıze karsı ne kralın yaptıgnı nede awrılın yaptıgını yapğtı umarım bu olaylardan sonra awrıl adam olmsutur kral adma oldu !!!

butun server duysun bız semıhı soymadık !!!!!!! bu konuda bır daha ne bna nede blody pm atan olursa kotu olur !!!!!!!!!
    hade kolay gelsın
    -edit by extraloob

6 saat banlandın.

2. Zardock

Zardock   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    su baslıgını ufaltırmısın

3. GodLeSs

GodLeSs Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şşş beni siz soymadınıs soyanı buldum bizim burdan birisi bosuna yalan attınıs...simdi sizin ne mal oldugunuz ortaya cıktı

4. kahpehayat

kahpehayat Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaptığınız şerefsizliği bi de ne güzel sölüyonuz utancağınız yerde göğsünüz kabarıo ben ne diyim size görün bunları görün bu adileri

5. Last_OTTOMAN

Last_OTTOMAN Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Asıl sana şşşşşş siz bu forumun efesimisiniz lan delirtmeyin adamı herkesi galayana getirip sonrada ban yemesine sebep oluyosunuz.Wild_dragon'un msjında ne hakaret var nede kufur ama bakıyorum sizinkilerde adamlıkta hakarette diz boyu.Bidaha soylemiycem eger en kucuk bi hakaret yada satasma gorursem yemin ederim banlatırım sizi aklınızı basınıza alın Evil or Very Mad :lolmuch:

6. WiId_DRAGON

WiId_DRAGON Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kahpe demek oyle hee yarın obur gun yalvarma bana ve blody e abı ıtemlerımı gerı verın pls dıyue kralda abı abı verın dedı adam sandık verdık sende aglam sonra olm crtıtal guılde delı kanlı ısenız gelın guıld wara ben bu kadar dıyorum !!! awrıl yemedı kactı gıttı sızınde ben neyse gelın guıld wara DELİ KANLI ısenız !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. kahpehayat

kahpehayat Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    delikanlılığı senden öğrencek değiliz sen azcık delikanlı olsaydın char soymazdın...

8. mehmet00

mehmet00 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm ben __KRALLLLL__
    benim carımı soydun ii yaptın eline ne gecti itemlerimi vermiş olman sorun deil
    al senın olsun
    amaaa
    150435 pk lık gp si vardı bu demek 5 lwl dustum onun yuzunden sana sinirliyim ben kufur atmıom ama sen masallah stala bıle kufur yasıon global al babandan para iste o zamn adam olursun
    simdi sus aklın sende kalsın
    headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9

_CRiTiCaL_

9. BeST_of_MaN

BeST_of_MaN Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0