Barzo

Tek rakibimiz THY :lol:

3 yıldır bu sitede bu ailenin içinde olmaktan büyük bir keyif aldım ve alıyorum, bizi çekemeyenler kendi tükürükleri içinde boğulsunlar :beer:

Gameworld

Bilgiliyim
İşte exl 2 senedir buradayım ve burada kalacağım takıldığım tek forum sitesi işte buyuz işte budur :headbang: :buddha: :headbang: :muck: :kalp: :kalp: :kalp:

Gerçekten çok güzel bir forum, sitenin ilk açıldığı aylarda kayıt olmuştum çok güzel bir aile ortamı, Internet başlangıç sayfam bile extraloob.com .. sizleri seviyorum <3 :kalp:

Sanada böyle bir topic açmak yakışırdı. :kalp: teşekkürler güzel yazın için.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bir yazı bu kadar mı içten yazılır, valla konuyu okudum gaza geldim bütün yorumları da okudum .. Herkes canı gönülden yazıyor .. Diğer(ler)i kendilerini kandırırken bizler tek olarak yolumuza tam gaz devam ediyoruz .. En can alıcı nokta ise diğer sitelerdeki bütün adminden tutup userına kadar hepsi burada user cümlesi olmuş .. :kalp: :muck: :kalp:

PS: Topic çalıntılarını geçtim, buraya 1-2 smile ekliyoruz eklememizle diğer sitelerin de eklemesi bir oluyor ahahah :mrgreen: 8)

Prisoners demiş ki:
Çok güzel ve anlamlı bir yazı olmuş özellikle bu dönemlerde çok lazımdı charı çalınan suç atıyordu umarım bu yazıyı okuduktan sonra gözleri açılır.Bu güzel yazı için teşekkür ederim Halil abi :kalp:
Harika ve süppo bir yazı olmuş :kalp:

GodLike

Öğreniyorum
Ellerine sağlık. çok güzel bir yazı olmuş umarım dikkate alınır...

Tabikide. Yaptığımız Çalışmaların Emeklerin Photoshopta Uğraştığımız Zamanın veya Kendi Edindiğimiz Bilgileri, Tecrübeleri Derleyip Topluyoruz Onlarsa Başını Sonunu Kırpıp Kendi Sitelerinin Reklamlarını Ekliyor veya Kendisinin Gibi Anlatıyor Ama Bizim İçin Sorun Bu Olamaz Çünkü "TAKLİTLER GERÇEKLERİNİ YAŞATIR!!!"

Yukarı Alt