Öncelikle pavo-f1082.html linkine bakarsanız 2 tane başlık açma durumunda kaldım oraya ve malesef ikiside kilitlendi. Lüten inceleyin yanlış bir uslupmu takındımki kilitlendi hemen tek derim arkadaşımızın maduriyeti. Herşeyden önce şunu bilerek yazıyorum belki bunu direk kilitlersiniz diye herşeyi burdan demek durumundayım. Şunun bilincindeyim belki çarları geri alamayız fakat derdim bu işi yapan kişinin burda yetkilerini kullanmaya devam etmesi. Biz biliyoruzki bunu yapan kişi mesuliyeti üstlenip gelmezse siteden kimse bunu telafi edemez. Fakat dediğim gibi madem biz mağdur olduk. Arkadaşın o kadar para harcadığı çarlar çalındı sizde biraz olsun dinlemek durumundasınız. En azından sadece derdi mağdurlar çekmesin bu işi yapan kişide cezasını çeksin. Arkadaş Mery_Ceyn_ isimli çara yüklü miktarda para harcadı şu döneme kadar fakat bundan dolayı bırakmaya karar verdi en azından bu şekilde giden paraların bi kısmını geri alıcaktı. Bu sitede başlık açmış dün. Kemalist isimli Admine mesaj atmış aracılık konusunda o da yaptıklarını söylemiş ve Wax Whine ın linkini atmış arkadaşımıza sonrasında aracılık kısmında çarların gittiğini söyledi. Bizzat biliyorum kendisi oyuna girip glo attı Gece çarlarım satılmıştır diye. Çarlarının biri Disable_ isminde olan benim guildimde ve çara giren kişi yeni sahibi olduğunu söyledi... fakat çarı çalan kişiymiş.
Bakın arkadaş önce çarları aracılığa verince http://www.rev6.com/player/Pavo/Mery_Ceyn_.html globalle sattığını söyledi ve çıktı... bugüne kadar görmedim zaten sonra. daha sonraki gloya bakın http://www.rev6.com/player/Pavo/GostRecoN.html bu çardan yine glo atıldı ( ki talip adıyla gloyuda benden aldı hırsız) ve çin çarın satılık olduğu yazılı. Malum diğerleri işini görücek heralde bide kar ediyim demiş şahıs. Şunu belirtiyorum 2 başlığın kilitlenmiş olmasından ötürü bişey ummuyorum. Sadece Diğer insanlara diyorum Güvenmeyin en azından. Birazdan burada kilitlenicektir muhtemelen fakar anlattıklarım kendimle ilgili şeyler değil. Güven konusunda yetersiz bir kadro ve diğerleride bunun aksini göstericek şeyler yapmak yerine sadece konuları kilitlediler. Teşekkürler Extraloob.

Not: kimse gelipte demesin şu başlıklta şu yazıyo aracılık yasaktır vs. Bunları bilmiyoruz diyelim En üstteki yetkiliye soruyoruz ve o da bize var diyo o başlığa yönlendirmek yerine biz ne yapalım bu durumda güvenmek suçta tamam.

Arkadaşım 1 elinizde delil yok 2 nerden bilelim sizin yalan söylemediğinizi buraya her gelenin sözüne güvenip adamları yargılasaydık böyle forum kalmazdı.Arkadaşım hala sabırlı bir şekilde davranıyoruz. Gidin savcılağa suç duyurusunda bulunun kim yaptıysa çıkar arkadaşım.Sizin yaptığınız tek şey şuanda saçmalık. Gidin Savcılağa suç duyurusunda bulunun.. İyi geceler !

LordIslash demiş ki:
Arkadaşım 1 elinizde delil yok 2 nerden bilelim sizin yalan söylemediğinizi buraya her gelenin sözüne güvenip adamları yargılasaydık böyle forum kalmazdı.Arkadaşım hala sabırlı bir şekilde davranıyoruz. Gidin savcılağa suç duyurusunda bulunun kim yaptıysa çıkar arkadaşım.Sizin yaptığınız tek şey şuanda saçmalık. Gidin Savcılağa suç duyurusunda bulunun.. İyi geceler !

Değerli modum benim bildiğim burdaki sistemden siz ve sizin ekibiniz sorumlu. okulda kavga çıktımı önce öğretmene sonra müdüre giderler.
Merak etme yani yukardakileri zahmet edipte okusanız az bişey derdimizi anlardınız. Ben diyorumki elinizdeki yetkileri kullanında az araştırın. IP inceleyin JollyJocker i kim kapatmış engel olmuş inceleyin. IP karşılaştırması yapın. bu yetkileri bana verin ben yapiyim yada. Benim dedim bu tam olarak. Modsanız yetkileriniz süs değil değilmi ?

Edit: sırf bu vurdumduymazlıktan dolayı pavoda sitenizi kullanan adam kalmıyıcak. GLoballeri takip ederseniz anlarsınız. Az ilgili olsaydınız keşke

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
madem suçlu olduğum düşünülüyor buyur savcılığa ver.
onur iskenderoglu istanbuldayim.

bana diyorsun ki tavrın yanlış. nesi yanlış? bana ve aileme küfreden sen degil misin? ben satin alacak olsam neden aracılık yapacağım diyeyim? artik yettiniz gerçekten yettiniz. basvur savcılığa orada konuşalım artik lakin su durum var, bu durumda suçsuz çıktığım an manevi tazminat davası açılacak.
daha açıklama yapmayacağım artik. hala pişkin pişkin tavrımı sorguluyor kufrettigi halde.
ek olarak bulunduğum yerde pc olmadığını söyledim hala global diyorsun.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bak bakalım jollyjocker'e kim erişmiş ve kim şifresini değiştirmiş.

- Resim Silinmiş.

Resimde açık bir şekilde gözüküyor.Şifre ve e-mail değiştirme işlemi senin hesabın üzerinden yapılmış ve hiç bir yönetici bir işlem yapmamış şifre değiştirme olaylarına.

Bu arada biz vurdum duymaz olsaydık , tutup size 1 sayfa yazıp global konu açmazdık.Sitenin her yerini bu yazılarla donatmazdık.Size de güzelce bir ban atardık , gece gece sizinle de uğraşmak zorunda kalmazdık ama hala bütün yönetim olarak size oturup cevap yazıyoruz hala kaale alıyoruz.

Son düzenleme:
Kemalist demiş ki:

- Resim Silinmiş.

Resimde açık bir şekilde gözüküyor.Şifre ve e-mail değiştirme işlemi senin hesabın üzerinden yapılmış ve hiç bir yönetici bir işlem yapmamış şifre değiştirme olaylarına.

Bu arada biz vurdum duymaz olsaydık , tutup size 1 sayfa yazıp global konu açmazdık.Sitenin her yerini bu yazılarla donatmazdık.Size de güzelce bir ban atardık , gece gece sizinle de uğraşmak zorunda kalmazdık ama hala bütün yönetim olarak size oturup cevap yazıyoruz hala kaale alıyoruz.
Sanırım arkadaşımız Kendi çarlarını çaldı şuanda kendi çarlarından glo atıyo sanırım. Bu şekilde sizin para vericeğinizi düşündük heralde. Mantıksız yollara sapmayalım o çarın çalındığı ortada. kimsenin kalkıp para vermiyiceğide ortada. Kimsenin derdi bu da değil. Çarın geri gelmesi kafi ama kimsenin çabalayacağını sanmıyorum bunun için.
Değerli admin size şunu diyim. Benim bölümüm bilgisayar mühendisliği az öğrensem daha çok kurcalardımda öngörü ile şunu diyorum. Siz veya herangi bi admin benim hesabıma benim adımla çok rahat girebilirsiniz. Benim şifremi benim adımla çok rahat değiştirebilirsiniz. Yani şifre bir admin eliyle değilde benim tarafımdan değiştirilmiş gibi..Sonuçta bu sitenin adminisiniz ve en çok yetki Administratör de diye biliyorum. Malesefki bize denk gelende Admin. Hiç bişey ummuyorum şu andan sonra inanınki. Eğer bu bir Mod olsa idi ve Adminlerde dürüst olsa idi böyle olmazdı zaten. Ama malesefki arkadaşımız admine güvenmiş. Gerisine bişey diyemiyorum ben. Bu forum üstünde herşeyi önüme sürersiniz bunada anca sizin ekibiniz kanar.. neyse arkadaşımız adli yollara başvurur umarım benim elimden gelen bu kadardı. son olarak şunu diyorum. Sitenize E-mail onaylı yada telefon onaylı şifre değişme sistemi getirin. En azından insanlar e-posta üzerinden kendilerinin yapmadıklarını kolayca ispatlayabilirler... İyi akşamlar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
su chari Wax Whinenin caldigina dair suraya bir kanit sunun, hani bilgisayar muhendisligi okuyorsun bisey bulursun. Bir kanit bul tamam diyelim, karsiligi ne kadar ise her ay 200 yollayacagim sana ben. adim Etkin Tosun her zaman pm atabilirsin.

sweetCHIEF demiş ki:
su chari Wax Whinenin caldigina dair suraya bir kanit sunun, hani bilgisayar muhendisligi okuyorsun bisey bulursun. Bir kanit bul tamam diyelim, karsiligi ne kadar ise her ay 200 yollayacagim sana ben. adim Etkin Tosun her zaman pm atabilirsin.
Kanıtı sizden umdukta başvurduk dimi. Boş boş şeyler konuşmayalım lütfen

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
diyorum ki git basvur ismimi soyismimi verdim daha ne istiyorsun? log kayıtlarını atacağım pc yok su anda zaten atsam da laftan anlamıyorsun. benim de bolumum psikoloji lakin anlayışını dışa kapatıp at gözlüklerini takmış insanlari gördükçe bölümünden soguyorum. değerli admin demissin Kemalist'e, su an sanırım saygılı gösterimi yapıyorsun az once konuda şahsıma ettiğin küfürler kendiliğinden yazılmamıştır.
her neyse, bu kadar konuşmana rağmen burada oturmuş nasil yardım edebilirim ne yapsak yapan kişi bulunur diye düşünüyorum. sanırım ben aptalım

Takımı
Besiktas
evren199 demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
Kanıtı sizden umdukta başvurduk dimi. Boş boş şeyler konuşmayalım lütfen
ben olayi, onu bunu bilmem bana bir kanit sun her ay 200 yollamaz isem cumle alem burda duysun. gerekli kaniti bizimkiler sunar zaten sunuyorda siz inanmamakta israrcisiniz. Yarasi olan gocunur, bak burda bu ekip bisey yapicak olsa ne konunuz kalir ortada ne yorum hakkiniz nede baska birsey su is acikliga kavusana kadar ya kimsede suc aramayin yonetimden ya da cikarin kaniti ben ilk taksidi yarin yollayacagim.

evren199 demiş ki:
....çarın geri gelmesi kafi ama kimsenin çabalayacağını sanmıyorum bunun için...
Sizin charınızı biz niye kurtarmaya çalışalım ki ? 8O

Wax Whine demiş ki:
diyorum ki git basvur ismimi soyismimi verdim daha ne istiyorsun? log kayıtlarını atacağım pc yok su anda zaten atsam da laftan anlamıyorsun. benim de bolumum psikoloji lakin anlayışını dışa kapatıp at gözlüklerini takmış insanlari gördükçe bölümünden soguyorum. değerli admin demissin Kemalist'e, su an sanırım saygılı gösterimi yapıyorsun az once konuda şahsıma ettiğin küfürler kendiliğinden yazılmamıştır.
her neyse, bu kadar konuşmana rağmen burada oturmuş nasil yardım edebilirim ne yapsak yapan kişi bulunur diye düşünüyorum. sanırım ben aptalım
küfür fln etmedim ben. Çarı çalınan kişinin arkadaşıyım o kadar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evren199 demiş ki:
Kemalist demiş ki:

- Resim Silinmiş.

Sanırım arkadaşımız Kendi çarlarını çaldı şuanda kendi çarlarından glo atıyo sanırım. Bu şekilde sizin para vericeğinizi düşündük heralde. Mantıksız yollara sapmayalım o çarın çalındığı ortada. kimsenin kalkıp para vermiyiceğide ortada. Kimsenin derdi bu da değil. Çarın geri gelmesi kafi ama kimsenin çabalayacağını sanmıyorum bunun için.
Değerli admin size şunu diyim. Benim bölümüm bilgisayar mühendisliği az öğrensem daha çok kurcalardımda öngörü ile şunu diyorum. Siz veya herangi bi admin benim hesabıma benim adımla çok rahat girebilirsiniz. Benim şifremi benim adımla çok rahat değiştirebilirsiniz. Yani şifre bir admin eliyle değilde benim tarafımdan değiştirilmiş gibi..Sonuçta bu sitenin adminisiniz ve en çok yetki Administratör de diye biliyorum. Malesefki bize denk gelende Admin. Hiç bişey ummuyorum şu andan sonra inanınki. Eğer bu bir Mod olsa idi ve Adminlerde dürüst olsa idi böyle olmazdı zaten. Ama malesefki arkadaşımız admine güvenmiş. Gerisine bişey diyemiyorum ben. Bu forum üstünde herşeyi önüme sürersiniz bunada anca sizin ekibiniz kanar.. neyse arkadaşımız adli yollara başvurur umarım benim elimden gelen bu kadardı. son olarak şunu diyorum. Sitenize E-mail onaylı yada telefon onaylı şifre değişme sistemi getirin. En azından insanlar e-posta üzerinden kendilerinin yapmadıklarını kolayca ispatlayabilirler... İyi akşamlar
Son kez yazıyorum , umarım dediğiniz gibi arkadaşınız savcılığın yolunu tutar burada hesaplaşırız.

Burada gösterdiğim şey hesabınıza bizim tarafımızdan bir müdahale olmadığı , hesabın şifresini önceden bilen birisinin bu bilgilerle değişim yaptığı yani sizinle alıcı gibi konuşan kişinin yaptığı.

Bunun yanı sıra , siteye e-mail onaylı şifre değişimi getirsek yine değişen bir şey olmayacak çünkü şifrenizi kaptırmışsınız ve adam zaten sizin gönderdiğiniz mesajları okuyabiliyor yine karakterinizi çalar sadece hesabın şifresini değiştiremez.

Ha , biz bu konuda önlem almadık mı ? Aldık ! Koskoca bir konu açtık ve içine ne yazdık biliyor musunuz ? "Bu kişi gerçekten yönetim üyesi olsa dahi , o kişiye karakter bilgilerinizi atmayın"

Arkadaşınız diyor ki ben bu konuyu okudum ve size pm attım.ÇOK İYİ YAPTIN ! PM atmayın sözünün neresini anlamadın da ısrarla hala bana pm attın ? KARAKTER TAKASI YAPMIYORUZ YÖNETİM ÜYESİ DAHİ OLSA BİLE KARAKTER ŞİFRENİZİ ATMAYIN lafının neresini anlamadınız da ısrarla hala gidip wax whine'a pm attınız ?

Sen bana pm attın da o pm bana geldi mi bir düşün bakalım ? Bana attığın pm'i bu vatandaş silmeyecek mi bir düşün bakalım ? Biz bağıra bağıra neden bize bile pm atmayın dedik bir düşünün bakalım ?

- Resim Silinmiş.

Al bak arkadaşının bana attım dediği pm , ben daha göremeden silinmiş.Bu pm'i attıran kişide hırsız olduğu için tutmuş başka bir hesaptan pm atmış ve ben gibi konuşmuş.

Hayır anlamadığım nokta , arkadaşım biz bağıra bağıra yapmıyoruz aracılık diye konu açıyoruz.Lütfen bize bilgilerinizi pm atmayın diye konu açıyoruz.Hala hangi mantıkla hangi akılla tutup karakter bilgilerinizi yöneticilere atıyorsunuz ? Çok basit bir şey değil mi bu ? BİZE PM AT-MA-YIN ! Daha nasıl izah edilebilir ki bu ?

Son düzenleme:
LordIslash demiş ki:
Sitenize E-mail onaylı yada telefon onaylı şifre değişme sistemi getirin. En azından insanlar e-posta üzerinden kendilerinin yapmadıklarını kolayca ispatlayabilirler... İyi akşamlar
Böyle birşey yazmışssın fazla araştırmadığın belli oluyor.Bunlar karalama politikaları hep buyur ispatım :

Sabahtan beri Kemalist'e inanmıyordun al buyur. Bir kişi kullanıcı e-postası olmadan şifre değiştiremez. Ancak senin arkadaşın 123123, 123456, 123456789 gibi kolayca bulunan şifreler koymadıysa.Bu size yeter iyi günler.

Tamam o zaman yapılabilicek tek şey Adli yoldan olur. şunuda diyim size E-mail onayı olmasına rağmen adminin her türlü değiştirebiliceğini düşünüyorum ancak adli yolla bu ispatlanabilir işte e-mailler kontrol edilerek yani. Orası arkadaşa kalmış O yola başvurursa artık.

Kemalist demiş ki:
evren199 demiş ki:
Kemalist demiş ki:

- Resim Silinmiş.

Son kez yazıyorum , umarım dediğiniz gibi arkadaşınız savcılığın yolunu tutar burada hesaplaşırız.

Burada gösterdiğim şey hesabınıza bizim tarafımızdan bir müdahale olmadığı , hesabın şifresini önceden bilen birisinin bu bilgilerle değişim yaptığı yani sizinle alıcı gibi konuşan kişinin yaptığı.

Bunun yanı sıra , siteye e-mail onaylı şifre değişimi getirsek yine değişen bir şey olmayacak çünkü şifrenizi kaptırmışsınız ve adam zaten sizin gönderdiğiniz mesajları okuyabiliyor yine karakterinizi çalar sadece hesabın şifresini değiştiremez.

Ha , biz bu konuda önlem almadık mı ? Aldık ! Koskoca bir konu açtık ve içine ne yazdık biliyor musunuz ? "Bu kişi gerçekten yönetim üyesi olsa dahi , o kişiye karakter bilgilerinizi atmayın"

Arkadaşınız diyor ki ben bu konuyu okudum ve size pm attım.ÇOK İYİ YAPTIN ! PM atmayın sözünün neresini anlamadın da ısrarla hala bana pm attın ? KARAKTER TAKASI YAPMIYORUZ YÖNETİM ÜYESİ DAHİ OLSA BİLE KARAKTER ŞİFRENİZİ ATMAYIN lafının neresini anlamadınız da ısrarla hala gidip wax whine'a pm attınız ?

Sen bana pm attın da o pm bana geldi mi bir düşün bakalım ? Bana attığın pm'i bu vatandaş silmeyecek mi bir düşün bakalım ? Biz bağıra bağıra neden bize bile pm atmayın dedik bir düşünün bakalım ?

- Resim Silinmiş.

Al bak arkadaşının bana attım dediği pm , ben daha göremeden silinmiş.Bu pm'i attıran kişide hırsız olduğu için tutmuş başka bir hesaptan pm atmış ve ben gibi konuşmuş.

Hayır anlamadığım nokta , arkadaşım biz bağıra bağıra yapmıyoruz aracılık diye konu açıyoruz.Lütfen bize bilgilerinizi pm atmayın diye konu açıyoruz.Hala hangi mantıkla hangi akılla tutup karakter bilgilerinizi yöneticilere atıyorsunuz ? Çok basit bir şey değil mi bu ? BİZE PM AT-MA-YIN ! Daha nasıl izah edilebilir ki bu ?
Ben 3 saattir sadece bu tip bir açıklama bekliyorum ekibinizden bunu görmedim malesef..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
haklısın editledigim mesajı bilmiyorum ben zaten. artık konuşmayacağım. hakkımda istediğini düşünenilirsin. basvurursan savcılığa, orada ve ondan sonraki benim işlemlerimde görüşmek üzere. daha uzatma bırak dediğin gibi adalet konuşsun.

Yukarı Alt