1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Tükder: "Telekom faturanızı ödemeyin"

1. ReAcTiVe

ReAcTiVe Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Tüketicileri Koruma Derneği yaptığı açıklamada; tüketicileri, Telekom grevi yüzünden alamadıkları hizmetin faturasını ödememeye çağırdı.

Türk Telekom'daki grev nedeniyle telefon ve internet hizmetlerinin aksadığına dikkat çeken Tüketicileri Koruma Derneği (TÜKDER) Genel Başkanı Fikri Karagöz; "Grev nedeniyle yeni abonelerin telefonları günlerdir bağlanmıyor. Faturaları zamanında tahsil edilmediği gibi bu nedenle haksız yere gecikme faizi ödeyen vatandaşlarımız hizmetini alamadıkları aylara ait faturaları ödemesinler" dedi.

Grev nedeniyle çok sayıda tüketiciden konuyla ilgili şikayet aldıklarını vurgulayan TÜKDER Başkanı Fikri Karagöz, yaptığı yazılı açıklamada, Türk Telekom ile işçilerin anlaşmazlığının faturasının tüketiciye çıktığına dikkat çekti. Faturaların tahsilinden ötürü gecikme faizi ödeyenler ve telefonları arızalı olduğu için internet hizmetinden yararlanamayanların, hizmetini almadıkları aylara ait faturaları ödememeleriniisteyen Karagöz; "Türk Telekom, ayıplı hizmet vermektedir, derhal gerekli önlemleri almalı ve tüketicilerimizi mağdur etmemelidir" dedi.

KAYMAKAMLIKTAN ÜCRET İADESİ TALEBİ YAPILABİLİR

Açıklamasında; "Faturaların tahsilinden ötürü gecikme faizi ödeyenler ve telefonları arızalı olduğu için internet hizmetinden yararlanamayanlar, hizmetini almadıkları aylara ait faturaları ödemesinler. Şayet ödemek zorunda kalırlarsa ikamet ettiği kaymakamlıklardaki hakem heyetlerine başvurarak ödedikleri ücretlerin iadesini isteyebilirler" uyarısında bulunan Karagöz, "Haberleşme bir ülkenin en önemli can damarlarından ve stratejik önemi olan hizmetlerindendir. Onun için Telekom özelleştirilmemeliydi. Hele hele yabancılara hiç satılmamalıydı. Bu nedenle biz haberleşmenin özelleştirilmesine defalarca karşı çıktık." görüşünü de dile getirdi.

2. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

Çok olmaya Başladılar Evil or Very Mad

3. Ronin

Ronin Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Valla yaw ödemeyelim fatura matura :lol:

4. L_e_g_e_n_D

L_e_g_e_n_D Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Devrimci
    bugun haberlerde dınledım iletişim kabloları kesmısler uçak pilotları irtibat kuramadıkları için mecbur iniş yapmışlar.Peki bu vatana hainlik deilmidir sonuçta o uçak dediklerım asker uçakları ... bence bu grev işinde artık sapıttılar.İş bulma sendikası olmasaydı şimdi hepsinin kıçına terkme vururlardı.Hepsinin seylerini bu sendika kaldırıo .... cnm TÜRKİYE mi bole şeylerle oyalamayn ...

5. DaWixed

DaWixed   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Galiba durum düzeliyor.
    Devlet grevdekilere 1000YTL ek maaş verecek haberlerde duydum Rolling Eyes

6. JimCarrey

JimCarrey Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    silkroad uzmanı.
    Nerde müzik, eğlence,çılgınlık orda ben =)
    Ödemesekte olur yawf faturaları :mrgreen:

7. mavi_

mavi_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bunları halka kesmelrını cok yanlıs buluyorum ulen telekom halkmı werıo paranı al hukumete gıt grew yap (aclık,ac kal bakem noluo) bu kadarda kul hakkı yenmzkı ya ..ınsan degılmi watan haınımı bunlar?

8. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Bu Mallar Varya Nankörler işte. Paralarını alıyorlar Ama hizmet 0. Hizmeti iyi olsa tamam kardeşim alın paranız helal olsun. Ama hem kötü hizmet hem böyle bi mallık. Haram olsun hakkım... Evil or Very Mad

9. HosenberG

HosenberG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    yaw fatura geldi hic ödeyesim gelmiyo zati baglanamıyom dogru düzgün ne destek hattı calısıyo ne baska bisi toplu olarak tt adsl yi bıraksakta batsamıki bunlar.. iste tt özellestirilirse bunlar olur Evil or Very Mad Evil or Very Mad

10. RollsRoyce

RollsRoyce   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    TTnet=TerTemizNet miş
    tıRaşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş