Prada

- Resim Silinmiş.

Şöyle bi hata çıkıyor onayladigim an soru işaretli hata ile oyundan atıyor.. Onaylamazsam bi kaç dakika içinde atıyor.. İşin tuhafı preli charda değil sadece presiz çarda yapıyo bunu.. Fikri olan varmı acaba?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Donanımsal bi hata ise pre li çarda niye olmuyomuş ki kesin joymax senin işletim sisteminle anlaşmışdır pre alsın diye :D:D

5552 demiş ki:
Donanımsal bi hata ise pre li çarda niye olmuyomuş ki kesin joymax senin işletim sisteminle anlaşmışdır pre alsın diye :D:D
Çünkü pre aldığı karakterini bota bırakıyor,diğerini loaderden giriyor sivri zekalı arkadaşım. Çözüm üret ukâlâlık etme...

Prada

Bu görev yaratıkları yüzünden PK olma olayından sonra geceleri elle kasmaya başladım.. 2 Gecedir hiç böyle bi hatayla karşılaşmadım normal giriyorum yani preli çarımla.. Ama aynı şekilde diğer presiz çarımla girince saat başı bu hatayı veriyor.. Şu an söylediklerim banada saçma geliyo gerçi, presiz çarla preli çarın arasında donanımı etkileyebilecek bi fark olmaz zaten ama anlamadım gitti bi türlü..

Böyle şeylerde hep beni bulur bi arada oyun sadece benim çarımı açmıyordu id sifreyi yazar yazmaz soru işaretiyle atıyordu başka id pass ile direk giriyordu.. Uyumlulukları win2000 e çevirdiğimde düzelmişti şans eseri .. Bu nasıl iş anlamıyorum zaten

Ama şöyle bişeyde var presiz çarla girerken no dc client ile giriyorum preliyle girerken orj cliente çeviriyorum.. Belkide hata clientte olabilir

Prada

A.T.P demiş ki:
olabilir.Clientten kaynaklı birçok hatalar var, şans eseri 1 tanesi sana denk gelmiş olabilir. Patcher benzeri program kullan derim
Jasonun Clientlessinden sonra pek loadera ihtiyacta duymadim genelde loaderla takılırımda no dc patlak verdi loaderla denedim şu ana kadar sorun olmadı.. Loaderdan şaşmamaklazım aslında :santa:

A required resource was unavailable -> Lazim olan bir kaynak bulunamadi diyor ama ne kaynak oldugnu bilmiyorum :D

hadi valla de :P
ya sorun büyük bir ihtimal no dc client ı proglamyana kiinin zekasından kaynaklanan bir hata. Biryedrde ram okutmayı unutturmutur orada denk geldiği zaman aradığı şeyi bulamıyor ve patlıyor. Olabilecek daha kötü şeyler:
-zırt pırt gereksiz yere dc
-oyuna girince ?? hatası

çözüm:Jason walker bir adet loader vermiti (mod testesteron) onla gir düzelir. Client ı orikjinal bırak.

Yukarı Alt