ALLaH belanı versin ttnet :lolmuch:
Bu Lagın Sebebi Kimse Bitkisel hayata girsin inş :lolmuch:
Bu Lagın sebebini oluşturan kişinin beyninde ur kist ne varsa cıksın inş :lolmuch:
bu lagı yapan kişinin iki yakası bi araya gelmesin :lolmuch:
bu lagı yapan kişi tez zamanda kalp krizi geçirsin inş :lolmuch:
bu lagı yapan kişinin allah belasını virsin :lolmuch:
bu lagı yapan kişinin ta a..... :lolmuch:
bu lagı yapan kişinin annesi küçük emrahın annesine özenip bakkala gitsin inş :lolmuch:
BU LAGI YAPAN KİŞİ TEZ ZAMANDA GEBERSİN İNŞ !!!!!!

Evil or Very Mad
Amin :lolmuch:

Sarı_Kedi demiş ki:
Pennywise demiş ki:
okadar büyük beddua da edilmez yahu bi oyun için allah korusun gerçekleşirse :lol:
tek dilkegim gercekleşmesi zaten

her gün lag girdiginde bunlar 100kere sölüyorum hala lag avr bi gercekleşse ah keşke
bi oyun için Shocked belkide sorun senden kaynaklanıyodur,telefon kablolarında sorun vardır,modem ısınıyodur,spy girmiştir pc ye vs. vs,harbi taş kalpliymişsin :mrgreen:

Pennywise demiş ki:
Sarı_Kedi demiş ki:
Pennywise demiş ki:
okadar büyük beddua da edilmez yahu bi oyun için allah korusun gerçekleşirse :lol:
tek dilkegim gercekleşmesi zaten

her gün lag girdiginde bunlar 100kere sölüyorum hala lag avr bi gercekleşse ah keşke
bi oyun için Shocked belkide sorun senden kaynaklanıyodur,telefon kablolarında sorun vardır,modem ısınıyodur,spy girmiştir pc ye vs. vs,harbi taş kalpliymişsin :mrgreen:
yhoq sorun benden degil bütün binada oynuyolar silkroad hepside aynı şekilde laga giriyor benden degil herkesde var lag gebersin ttnet kıhkıhkıh taş kalpliyimdir :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Pennywise demiş ki:
ben artık oynamadığım için lag hangi seviyede bilemiyorum tabi belkide sen haklısındır :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
lag yüzyılın en yuksek seviyesinde :lol:

sen oynamaya baslamıxakmısın?bi şerefsiz yuzunden deymez bırakmaya mucX

G1rL demiş ki:
Pennywise demiş ki:
ben artık oynamadığım için lag hangi seviyede bilemiyorum tabi belkide sen haklısındır :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

benim bırakmamın kimseyle alakası yokki bu telekom grevi girdi araya faan derken oyundan soğudum ama sırf NoWayOut ortamı için geri dönüyorum bu hafta içinde venüste başlıcam,hakkaten bide topic açmak lazım,ben,dampyre,jigsaw başlıoz asımda(Last_OTTOMAN) da gelecek sanırım venüste, ha orda bide _AvRiL_,mai_mai,SURGEON var takım toplandı sayılır yani Wink

Pennywise demiş ki:
G1rL demiş ki:
Pennywise demiş ki:

benim bırakmamın kimseyle alakası yokki bu telekom grevi girdi araya faan derken oyundan soğudum ama sırf NoWayOut ortamı için geri dönüyorum bu hafta içinde venüste başlıcam,hakkaten bide topic açmak lazım,ben,dampyre,jigsaw başlıoz asımda(Last_OTTOMAN) da gelecek sanırım venüste, ha orda bide _AvRiL_,mai_mai,SURGEON var takım toplandı sayılır yani Wink
bende gelirim ama ne zmn açılıcak yeni server

G1rL demiş ki:
suanda charımda aylık exp ve sp ticket var yer yemez gelirim

bence heç bi yere gitme penny sizde yeni açmayın bence

nie yeni açıyosunuz diyorum server eskidi felan filan diyosunuz

90lw sınırı gelince kimsede sun vsvsvs olmıcak yani serverların hepsi yeni olcak xian bile şuanki charlara devam edilebilir bence ama tabi sizin biliceginiz iş ben esırf bu düşünceyle eski charıma döndüm :lolmuch:

Sarı_Kedi demiş ki:
G1rL demiş ki:

90lw sınırı gelince kimsede sun vsvsvs olmıcak yani serverların hepsi yeni olcak xian bile şuanki charlara devam edilebilir bence ama tabi sizin biliceginiz iş ben esırf bu düşünceyle eski charıma döndüm :lolmuch:
çoğu kişiye göre baştan başlamak para ve vakit kaybı ama ben lvl 80 yaptıktan sonra charı zaten çok sıkılıyorum o yüzden değişik değişik buildlerle baştan başlamak nedense bana zevkli geliyor :lol:

Pennywise demiş ki:
Sarı_Kedi demiş ki:
G1rL demiş ki:

çoğu kişiye göre baştan başlamak para ve vakit kaybı ama ben lvl 80 yaptıktan sonra charı zaten çok sıkılıyorum o yüzden değişik değişik buildlerle baştan başlamak nedense bana zevkli geliyor :lol:

hehe bende öle yapıyorum 80 olup farm bitince charı satıp yeni buildle baslıyorum ama gene aynı serverda baslıyorum çünki param oluyo rahat kasıyorum hele ilk lw lerde sos som öel kasıyorum yeni serverda açınca 0 gold kas kasabilirsen

Valla Hocam komşumla kullanıyorum modemi Adsl bizim 63m kabloyla bana geliyor ve o kadar kötü lag yok tamam paramızınb karşılıgını alamıyoruz ama bunda onların hatası yok onlarda emir kulu.
Hata kimde biliyormusun Hata Türk telekonum ÖZELLEŞTİRENLERDE Beddua Edeceksen onlara ed bence !

McTIGER demiş ki:
Valla Hocam komşumla kullanıyorum modemi Adsl bizim 63m kabloyla bana geliyor ve o kadar kötü lag yok tamam paramızınb karşılıgını alamıyoruz ama bunda onların hatası yok onlarda emir kulu.
Hata kimde biliyormusun Hata Türk telekonum ÖZELLEŞTİRENLERDE Beddua Edeceksen onlara ed bence !

bak ne diyorum bu lagı yapanlara lagın sebebi türk telekomu özelleştirenler ise beddua ona gidiyor direk :lolmuch:

allah belasını virsin onların :lolmuch:

Kusura bakma kardeş o kadac cok bela içmişinki ben bile artık okumadım sonuna kadar hiç bir çümleyi kendim korktum yaff Cool

Yukarı Alt