İnternetimi 4 ay önce bağlattım keşke bağlatmaz olaydım. Günde 50 kere netim gidiyor. Adam gibi ne bir film ne bir oyun ne de bir dosya indirebiliyorum. Yeter artık Allah ttnetin , kurucularının hepsinin belasını versin. Parayı almaya gelince ay sonu çatır çatır alıyorlar. Sözde 42 TL olarak ödeyeceğim fatura bana 57-62 arasında geliyor onu da anlamış değilim. Netim her 5dk da bir gidiyor. Geçen hafta aradım kadını güncellemelerini yapıyorum modeminizin dedi 1-2 gün gitmedi sonra yine aynı oldu. Beyler ya ben şimdi başka bir net pakete geçsem uydunet felan nasıl olur ? Ttnet'e kaç TL ödemem gerekir ? Bir de internetinde bağlattığı günden bu yana problem olmayan arkadaşlar varsa söylesin hangi interneti kullanıyor bende onu kullanıcam. Bıktım artık ya bıktımmmmm

Bende 63-66 lira arasında ödüyorum. Normalde 60 ödemem gerek. Ama bende hiç kesinti vs olmuyor, çok rahat kullanıyorum. TTNET'den tek memnun kalan benim sanırım.

Sadece fiyat konusunda şikayetlerim var. Fiber kablolar semtime döşenirse Superonline'a geçeceğim direk.

valla hocam git iptal ettir sözleşme devam edip para isteseler bile verme vermiyorum de haklı olan sensin gerekirse mahkeme bile açabilirsin iptal etmezler ise

Bu mesaj Clochard rumuzlu uyeden alinti yapildi
Clochard demiş ki:
Bende 63-66 lira arasında ödüyorum. Normalde 60 ödemem gerek. Ama bende hiç kesinti vs olmuyor, çok rahat kullanıyorum. TTNET'den tek memnun kalan benim sanırım.

Sadece fiyat konusunda şikayetlerim var. Fiber kablolar semtime döşenirse Superonline'a geçeceğim direk.
+1 :beer:

Takımı
Besiktas
Sözleşme imzaladıysan modemi falan beleşe getirdiysen 200 lira gibi bişey ödersin kapatırsan.Uydunet ise çok pahalı ben 1mbs ve hd tv paketine 41.5 ödüyorum interneti 3 mbs'ye çıkartmak istersen 50 küsür oluyor sanırsam tabi daha paketler vardır araştır biraz

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
O kadar düzenbaz ve üçkahatcılar ki ALLAH onları nasıl biliyorsa öyle yapsın.

9 ay sonra TTNET sözleşmesi bitiyor bizde iptal edicez ....
fiber internet istiyorum ancak alt yapı bozuk diyorlar nasıl oluyor anlamıyorum fiberin altyapı ile alakası nedir bilen varsa yazsın....

Fiber adi ustunde fiber oldugu icin fiberdir, yani altyapinin fiber kablolar ile saglaniyor olmasi lazim.

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İmzaladığın kampanya sözleşmesini ttnetin sitesinden bulabilirsin, orada kullanıcı hakları ve fesih işlemi için uygulanan adımlar yazar. Ben de Ttnet kullanıyorum, önceden kablolu kullanıyordum bağlantı kopmaları yaşıyordum senin kadar fazla olmasa da daha sonra wireless'e geçtim çok rahatladım.

Eğer bazı arkadaşların dediği gibi kampanyadan yararlanarak modem gibi bazı eşyaları ücretsiz aldıysan, interneti kapattırmak modem ücreti + kampanya ek ücretlerine patlar yani zararlı iş onun yerine max. 6 ay boyunca interneti ve telefonu dondurabiliyorsun ve daha sonra sözleşme tarihi dolmasına yakın bir zamanda giderek interneti ve telefonu kapattırabilirsin. Fakat sözleşmenin bitmesine 6 aydan uzun bir süre varsa 6 aylık dondurma işleminden sonra interneti günlük paketlere çevirerek hiç bağlanmadığın sürece 3 ayda bir 5 lira gibi bir para ödersin ama telefona çözüm yok onun ücretini ödemek zorundasın. Geçmiş olsun ....

Bu arada müşteri hizmetleriyle konuşurken veya konuşursan hat dondurma işleminin yapılma nedeni olarak maddi sıkıntıları gösterirsen internet fiyatı yarı yarıya düşebilir.

Bu mesaj Heartless rumuzlu uyeden alinti yapildi
Heartless demiş ki:
Sözleşme imzaladıysan modemi falan beleşe getirdiysen 200 lira gibi bişey ödersin kapatırsan.Uydunet ise çok pahalı ben 1mbs ve hd tv paketine 41.5 ödüyorum interneti 3 mbs'ye çıkartmak istersen 50 küsür oluyor sanırsam tabi daha paketler vardır araştır biraz
230 kusur ödeniyor arkadaşın dediği gibi. Net kesilmesi için arıza kaydı oluştur yardımcı olacaklardır. Büyük ihtimal kablolarla ilgili problem vardır. Bende bi ara aynısı yaşadım. Sprinter kutusunu değiştirsen problemin ortadan kalkacaktır. Ne yapalım el mahkum bizde TTnet kullanmak zorunda kalıyoruz gönülsüz olarak.

Allah belasını versin valla bu ttnetin.

Belirli zaman dilimlerinde hız şaka gibi ama 0,50 mbps nin altına düşüyor. Dün gecede aynısı oldu 1 saat boyunca koy verdim aramadım . Şimdi arayım dedim , kadın şu anda problem gözükmüyor biz size 16mbps garantisi degil 1-16 mbps arasında hız sağlamayı garantiliyoruz diyor .

"-e kadar" ibaresi olunca sözleşmede yapacak birşey kalmıyor. 8e kadar benimkiside ortalama 2 ile bağlanıyorum kartal gibi bir semtte...

2mbps e düşse tamam . Bildiğin 0,47 mbps aldım dün gece.

Bu mesaj Clochard rumuzlu uyeden alinti yapildi
Clochard demiş ki:

yalnız değilsin ttnetten bende memnunum bir problemim yok :D aylık 53 lira ödüyorum

Takımı
Galatasaray
Geçen hafta 20 Mbit'e geçtim bende memnunum.Torrent indirmelerinde 2.7 mb/sn gördüm :)

Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Kocaelinin gözünü seveyim :)

Naptın sunucunun neti falan mı test ettin hacım :D benim net sadece noktadan sonrası indirebiliyor onu bile indiremiyor 150 kb nedir ya :D

Beyler ttneti aradiginizda gayet sert bir dilde konusun, insan muamelesi yaparsaniz salak muamelesi goruyorsunuz.

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt