hmzsnmz demiş ki:
beyler 2 gün önce kotama baktıgımda 3.8 oldugunu gördün lakin bugun baktıgımda bi anda 5.2 oldugunu da gördüm.Fakat ben 2 gun icinde max 400mb lik iş yaptım nette. İşin garibi pc de virus var desem , 2 gunde 1.5 gb degil 15 20 gb mi sömürürdü benim. ve bu sırf benim basıma gelen bise degil . Msn den ark lara sordugumda cogu benimkide fazla artmıs diye cevaplıyorlar...
ve ben her ay ortalama 4gb yi tam olarak dolduran biriyim fakat bu ay simdiden 5.2 gb olmus :( :(
- Resim Silinmiş.

lutfen aynı sorunu olan arkadaslar burada paylasırsa belki derdimize bir çare buluruz.

TTnet'e kafam girsin :evil: :evil:
kullan banneri rahatla kimden aldığımı bilmiorum ama güsel banner thnx

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bende her ay 3 gb geçmediğim halde bu ayda 27 sinde 2.700 dü 29 da bi bakdım 5 gb geçmiş
- Resim Silinmiş.

hmzsnmz demiş ki:
beyler 2 gün önce kotama baktıgımda 3.8 oldugunu gördün lakin bugun baktıgımda bi anda 5.2 oldugunu da gördüm.Fakat ben 2 gun icinde max 400mb lik iş yaptım nette. İşin garibi pc de virus var desem , 2 gunde 1.5 gb degil 15 20 gb mi sömürürdü benim. ve bu sırf benim basıma gelen bise degil . Msn den ark lara sordugumda cogu benimkide fazla artmıs diye cevaplıyorlar...
ve ben her ay ortalama 4gb yi tam olarak dolduran biriyim fakat bu ay simdiden 5.2 gb olmus :( :(
- Resim Silinmiş.

lutfen aynı sorunu olan arkadaslar burada paylasırsa belki derdimize bir çare buluruz.

TTnet'e kafam girsin :evil: :evil:
yine sen 400 mb bişey indirmissin bn onuda indirmedim olaya bak bunların ben ta geleceğini
- Resim Silinmiş.

lastturk_ demiş ki:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Nisan kotası bu ama 60 YTL ödedim kotalı benim internetim :|
Gariptir 13Gb olmuş nerdeyse en az 100YTL edemem lazımdı 60 geldi ama bu kadar kullanmadım :|
Adsl de kotayı ne kadar aşarsan aş Normal fatura miktarının %25 inden fazla aşım ücreti vermiyosun
Yani 4gb limitliler için Max fatura 61,25Ytl
6Gb limitliler için 81 küsür ytl verebiliyo max ücret
Ben bu ay 10gb download yapmışım
Mayıs ayına daha yeni girdik 500mb yine girmiş bana :S

Banada 29 ytl yerine 61 ytl geldi en iyisi sınırsıza geçmek dedim ve geçtim yalnız söyleyem ttnet bu paraları ya seve seve ya sıka sıka alır en kötü hizmet en pahalı net ttnet :evil: :twisted: ?!!!!!!..

- Resim Silinmiş.

Herkez koymuş bende koyim bari xD

Ya okul var şu okullar bitsin Online Oyunlar Bölümü upload la dolcak olabildiğince çok oyunu extraloob.com adına upload etcem.Valla sınırsız gibisi yok.Bu aarda sende olan olayın aynısı bend eoluyordu abimler her zamanki gibi beni suçluyodu filan yaz tatilinde 1 buçuk ay toktum ben annem babam gittik kota yine aynı gelince bana suç atamdaılar.Üstelik abimler müzikten başka birşey indrimezler her ay 6 yada 7 gb geliyodu en sonunda sınırsız yaptık. TTnet te birşey var.Benim sınıf arkadaşım diyo, onundakide bu ay 5gb olmuş modemi olduğu gibi kapamışlar.Neyse allah size sabır versin ttnet e de kafam girsin.

_CaPtaiN_ demiş ki:
Ya okul var şu okullar bitsin Online Oyunlar Bölümü upload la dolcak olabildiğince çok oyunu extraloob.com adına upload etcem.Valla sınırsız gibisi yok.Bu aarda sende olan olayın aynısı bend eoluyordu abimler her zamanki gibi beni suçluyodu filan yaz tatilinde 1 buçuk ay toktum ben annem babam gittik kota yine aynı gelince bana suç atamdaılar.Üstelik abimler müzikten başka birşey indrimezler her ay 6 yada 7 gb geliyodu en sonunda sınırsız yaptık. TTnet te birşey var.Benim sınıf arkadaşım diyo, onundakide bu ay 5gb olmuş modemi olduğu gibi kapamışlar.Neyse allah size sabır versin ttnet e de kafam girsin.
valla bizimkilerin aklında 2 secenek var ; ya kapatırız ya da birdaha aşma.
sınırsıza geçelim diye bir ''C''seçenegi yok ^^ :)

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bendede sorun aynı beyler anneme söyledim ama babama söyleyemiyorum bu 3. oluyor 3. de kesin kapatıcam demişti gelde şimdi ikna et :evil:

Wicked

Game Designer
başlığı görür görmez annemi çağırdım şimdi gördü isterse inanmasın :D
bu TTnet bizim cadde civarının net ini arada bide kesio ona delioluyorum :x

Yukarı Alt