8 mbit internet + 15 gb kotalı nete gectim internet ancak 150 kb oluyor neden daha fazla artış göstermiyor.Önceden 770 kb geliyodu tarife degiştirdim +15 gb kota yaptırdım ama baglantı hızım düştü ttnet'i arıyorum adam diyo 8 mbit'e kadar e hic 150 kb'yi gecmiyoki 8 mbit olsun . :lol: Başka bir gün arıyorum bu seferde santraldan uzaktasın diyo. E ne olduki önceden 8 geliyodu şimdi gelmiyo sanki santral uzaklaşıyo. Ben mi yanlıs anlıyom yoksa adam mı anlatamıyor.

yok zaten geceli cok oldu hadi dedim bu ay tarife degişiyom bide 15 gb'ı aşmıştım kadın dedi ay başında düzelir bende tamam dedim 1-2 derken hala düzelmedi :S

Şu TTNET'in E-posta Adresi Filan Yok mu normal telden anlayamıyor bunlar bi mail atayım deliricem yoksa 49 lirayı günü gününe almayı biliyorlar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ttnet devamlı sorunlu ben 8mbps çıktığı günden beri üyesiyim 15gb kotalı 8mbps'ye geçtim her ay 50-100 gb kullanıyorum daha hızım hiç düşmedi ahahaha kaçak internet kullanıyorum gibi hissediyorum :P

TTnet 8mbps lar sadece kullanıcı çekmek için.

1. Ay 8mb hızı kullanırsın.
2. Ay 4mb hızı kullanırsın.
3. Ay 2mb hız olur ama kullanamassın.

veya

Download ederken tarayıcı yerine Downloader kullanırsan aradaki farkı anlarsın. Mozilla ile 150-200kb ile çekiyorum 8mbps internetle. FlashGet ile 1mb dan aşağı inmiyor.

Son bir sebep daha TTnetin verdiği modem ler ADSL+2 değil.

Unutmadan 8Mbps internet değil 8Mbps'a kadar internet :mrgreen:

Not; Internetini 1mbps yaptır. 1 ay sonra tekrar 8mbps yaptır.

8 Mbps'e kadar ama daha 1Mbps'den yukarı cıkamadı bundan önceki tarifemde 8 Mbps 4 gb kotalı internetimde gayet iyiydi.bende extraloob gibi yaptırdım 15 gb kotalı daha hızımız hic yükselmedi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
8 Mbps'e kadar ama daha 1Mbps'den yukarı cıkamadı bundan önceki tarifemde 8 Mbps 4 gb kotalı internetimde gayet iyiydi.bende extraloob gibi yaptırdım 15 gb kotalı daha hızımız hic yükselmedi.

senin bağlantında sorun olmuştur yoksa flashget ile 1mbit çekersin :muck:

8mbit tarifesinde benim bildiğim;
ufak bi ayrıntıda belirli bi download ı geçtikten sonra hızınız 512kb ye düşüyor.. ister sınırlı ister sınırsız olun aylık misal 15gb yi 8mbit le indiriosunuz ondan sora diğer aya kadar download hızınız 512kb ye düşüyor :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MaRJiNaL demiş ki:
8mbit tarifesinde benim bildiğim;
ufak bi ayrıntıda belirli bi download ı geçtikten sonra hızınız 512kb ye düşüyor.. ister sınırlı ister sınırsız olun aylık misal 15gb yi 8mbit le indiriosunuz ondan sora diğer aya kadar download hızınız 512kb ye düşüyor :think:

işte bende onu anlatıyorum bu yurdum mühendisleri IT'cileri herhalde bunu berecemiyorlar ben ilk günden beri 80gb kasıyorum halen hızım sabit 8mbps :P

Prada

Ya o kafasina gore bi durum benimde 2.ci ay kestiler sonra dokunmadilar yani totalde bu 4 veya 5.ci ayım 8mbit te 1 kere dusurduler 512 ye gerisinde hep 150-200 gb download yapmısımdır minumum aylik

Hm O zaman benim baglantıda sorun var yarın santrale dalıcam dagıtıcam orayı ne bicim bi net veriyolarsa paso kesiliyor bunun yüzünden sro'dan sogudum ^^

ya aynı sorun bendede var yükseltmiştim internet hızını şimdi daha yavaş ve bazen kesiliyor

Yukarı Alt