qwerty686 demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
qwerty686 demiş ki:

uydunete gecin rahat edin char dc yemeden 3 gün bota bırakıyorum 3. günde kapatmamın nedeni pc rahatlasın diye yoksa bıraksam devam etcek videolar mp3ler falan deli iniyor ama akıllı kullanmak lazım kotayı aştın mı biraz sıkıntı yaratabiliyor :thumbsup:
uydunet mi . Ben böyle bela görmedim.
evet bende ttneten uydunete gecerken cok araştırdım uydunet için cok kötü felan diyolar ama herhalde bazı bölgeleri kötü ben izmir hataydayım hiç bir sorun yok bikere bile hızım düşmedi nazar deymesin senin il/ilçe neresi?
ben izmir yesilyurttayim 8)

Limanerg demiş ki:
Sen yat kalk buna dua et.Ben vodafone vınn kullanıyorum 92 kbps hız var :wink1:
o vodamodemmi ne oluyo bro bendede turkcell vın var mecbur tel hattı olmadığı için gayet hızlı.

ps: Kardeşim fiberoptik hattı varsa sizin orda düşünme bile ama yoksa hepsi zaten tnnet'e bağlı :roll:

Bilmiyorum vallahi bende bi an 32 mb nasıl oluyor dedim anlamam pek speedtest.netten^^ Ama ttnet kullanan biri olarak söyleyebilirimki şuan çok memnunum nazar değmez inş pray: :P

Takımı
Galatasaray
TTnet ile herşey mümkün.
Bence Tcell vınn kullanıyorum lanet ötesi birşey kaplumbağa hızı internet sadece türkiyede.

Takımı
Galatasaray
Thanatoss demiş ki:
TTnet ile herşey mümkün.
Bence Tcell vınn kullanıyorum lanet ötesi birşey kaplumbağa hızı internet sadece türkiyede.
Ukraynalı Polonyalı insanlarla COD oynuyorum hamachiden. 2 yakın arkadaşım var. Biri Ukraynalı interneti 1mbit, polonyalı olanın interneti 512kbps. Server'ı ben kuruyorum hep. Almanyada oturup ta evine 1mbitten fazla gelmeyenini de gördüm, kıbrısta 4mbit kullananıda. Ttnet'e ben de bazen acayip sinir oluyorum ama bazen de vay be nasıl gelişti diyorum. 256kbps internet kullanıp bir müzik indirmek için 30dk beklerdik. Dayımgillerde 512internet vardı Download kralıydı :twisted: Şimdi evimde ( %95 Stabilite) ile 8mbit kullanıyorum ve gayet te memnunum. Ttnet nasıl gelişti bunu düşündünüz mü de hiç ... :rolleyes1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla ben dayıyorum 800-900kb sorun yok lakin 2 gün işkence çektim genel bir problem vardı muhtemelen şimdi düzeldi.

Yukarı Alt