Başlığı görüp konuya büyük bir şaşkınlıkla gireceğinizi umuyorum...Asıl konuya gelelim yaklaşık 2 aydır bu görüntüyü görmekten bıktım ne oluyor bu ttnete ya internette adam akıllı gezemiyorum bile bırakın video falan izlemeyi bu nasıl iş birde her ay 49 Tl veriyoruz bu iş böyle gitmez en yakın zamanda superonline ye geçicem fiber optiğin keyfini sürücem.. Sizce bu yavaşlığın nedeni nedir müşteri hizmetlerini arıyorum hiç bir şey dedikleri yok..Yeter artık .. summer2:

NiGHTMaRe

Aileden
Sen yat kalk buna dua et.Ben vodafone vınn kullanıyorum 92 kbps hız var :wink1:

Hacım Vınn ile normal internet arasında hız farkı olması normal..Arkadaşlar sizde internet hızlarınızı söylerseniz fikir sahibi olalım sorun bende mi yoksa TTn(alet)et demi.. summer2:

Yalnız değilsin bro daral:

Eğer bulunduğum bölgeye hizmetleri varsa bende en kısa zamanda superonline fiber obtiğe geçeceğim...

EmmaW

8mbite kadar kullanıyorum bende download ederken 100kbps yi bulursa hız dua ediyorum benimde çok yavaş
ttnete bu sorunu bildirince ise 8mbite kadar tarifesi var yüksek olma zorunluluğu yok santralle alakalı diyor :( parayla rezil olmak diye buna denir heralde

Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Bizimkide hızlı sayılmaz yani :roll:

Siz de TTnet'i ezelim de neresinden ezelim diye yer aramyın allahaşkına. :curtain:
8Mbit kullanıyorum downloadlarda hızım 920-940'ı buluyor.Eğer eviniz santrale uzaksa ve 1mbit alıyorsanız şikayet etmek yerine müdürlükten hızınızı 1mbit'e düşürün. Paranızla rezil falan da olmazsınız. :uyku:
Fiberoptiğe gelince hiç tavsiye etmem. Uploadı 512 Downloadı 100mbit internetten ne beklersin :mrgreen: Demek istediğim stabilite yok.

uydunete gecin rahat edin char dc yemeden 3 gün bota bırakıyorum 3. günde kapatmamın nedeni pc rahatlasın diye yoksa bıraksam devam etcek videolar mp3ler falan deli iniyor ama akıllı kullanmak lazım kotayı aştın mı biraz sıkıntı yaratabiliyor :thumbsup:

Anlamadığım şu bu dengesizlik nereden geliyor 1-2 ay öncesine kadar genelde 6-7 arası değişiyodu fakat bu aralar hep böyle aradım bir çözüm sunamıyorlar nedenini anlamıyorlar nedir bu çektiğimiz ya..

Takımı
Galatasaray
qwerty686 demiş ki:

uydunete gecin rahat edin char dc yemeden 3 gün bota bırakıyorum 3. günde kapatmamın nedeni pc rahatlasın diye yoksa bıraksam devam etcek videolar mp3ler falan deli iniyor ama akıllı kullanmak lazım kotayı aştın mı biraz sıkıntı yaratabiliyor :thumbsup:
uydunet mi . Ben böyle bela görmedim.

EmmaW. demiş ki:
8mbite kadar kullanıyorum bende download ederken 100kbps yi bulursa hız dua ediyorum benimde çok yavaş
ttnete bu sorunu bildirince ise 8mbite kadar tarifesi var yüksek olma zorunluluğu yok santralle alakalı diyor :( parayla rezil olmak diye buna denir heralde
summer2:

SarkoLata demiş ki:
qwerty686 demiş ki:

uydunet mi . Ben böyle bela görmedim.
evet bende ttneten uydunete gecerken cok araştırdım uydunet için cok kötü felan diyolar ama herhalde bazı bölgeleri kötü ben izmir hataydayım hiç bir sorun yok bikere bile hızım düşmedi nazar deymesin senin il/ilçe neresi?

Yukarı Alt