Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Respect demiş ki:
Sizin evde günde kaç kişi düşüyor kablolara takılıp ^^ gerçi artık alışmışdır herkes kabloya doğru yaklaşında otomatik sekiş pozisyonları alınıyordur :D

Hepsi wireless hacım de de sopayı alıp geleyim :mrgreen:
Wireless asla kullanmam bant genişliğini yarıya indiriyor bağlantı kopmaları oluyor vb.

Srm için olan oturma odasının balkonunda duruyor , adsl zaten hemen yanı başımda , iptv çanak anten misali balkondan uzanıyor. gshdsl'de zaten çatıda duruyor 7/24 makina sesi çekilmiyor :mrgreen:

adamlar üstad olmuşlar bu alemde helal olsun kuzum benim topicte sizin gövde gösterilerinize dönmüş benimde 100gb dl'leri gördüğüm aylar vardır çıkartmayın bana onları :D
rekor 360 :P
extraloob demiş ki:
bu arada hacım iptv nedir ? gshdsl nedir ? bunları ne amaçla kullanıyorsunuz ? biz alabiliyor muyuz ?
ip tv Türk telekom'un yeni televizyonu şu anda outdoor kuruluyor istanbul sokaklarına 1 kaç aya bitecek . Hani televizyonlarda görüyoruz ya diziyimi kaçırdın cart geri al , pozisyonumu göremedin geri al falan , bu televizyonda istediğin tarihe geri dönüp izliyebiliyorsun :thumbsup: İster 2 dakika öncesine ister 1 yıl . Güzel bir şey olacak yani.(Lig tv'yide büyük ihtimal satın alacaklar) Dvd satın alabiliyorsun albüm satın alabiliyorsun daha bir sürü özelliği var. Ayrıca bunun yanında 8 mb internette veriyorlar. Ama alamıyorsunuz daha .

gshdsl'de upload ve download miktarlarının eşit olduğu bir adsl türü , 8 mb gshdsl'in varsa 1 mb'lada upload yapabiliyorsun mesala. Bunu sizde alabiliyorsunuz. Lakin sadece gshdsl alırım hem internet hem upload yaparım derseniz zararlı çıkarsınız , upload yaparken download hızı müthiş bir şekilde düşüyor . Bu yüzdende ben ayrı ayrı aldım.

İpTv yakında halk ile kavuşacak kaçırmayın derim ve yanılmıyorsam ilk ay bedava olması konuşuluyor kesinlikle deneyin

- Resim Silinmiş. :curtain:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
SnowFlake demiş ki:
Biz de bu ay geçtik ama hayrını göremedim şahsen xD 1 dk sabit durmuyor sürekli bağlantı kopuyor baştan indirmeyle uğraşıyorum, siteye saatte 10 kere giriş yapıyorum, msnde milletin ne yazdığını göremiyorum vs... Kota bullanım bilgilerime de bakamıyorum işlem hatası veriyor ttnet :detective:
altı üstü ttnet bu normal :mrgreen: ama bunada şükür :curtain:

Yukarı Alt