WeAre

Buralıyım
en alta yazdığın k..ı kırık bir yazıyla mı teşekkür ediyorsunuz bumudur yani ama bakıyorumda bazı arkadaşlara kocaman teşekkür etmişsiniz

SirGLooMy demiş ki:
en alta yazdığın k..ı kırık bir yazıyla mı teşekkür ediyorsunuz bumudur yani ama bakıyorumda bazı arkadaşlara kocaman teşekkür etmişsiniz
Kerem Gocunmuyor Sen Neden Gocunuyorsun ?

hey .. hey .. yavaşın noluyor.

Önemli degil adımın yazıp yazmaması , extraloob.com faydalansın yeter bana.

WeAre

Buralıyım
tombalaci_46 demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
Kerem Gocunmuyor Sen Neden Gocunuyorsun ?
gocunmakla ne alakası var emin ortada bir emek var ve siz bu emeği göz ardı ediyorsunuz

Gözardı Felan Yok. O Programın Üstüne İsminin Yazılması Daha da Önemli Çünkü Kim Kullanırsa Onu Görecek !!! Konuya yazmak bir işe yaramaz ama botu kullanan her adam görecek !!!

tombalaci_46 demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
f5 yapıp oyundan atınca tombalaci bot un ismi değişip değişik sayılar oluyor hata kodu tarzı birşeymi ki acaba ve bu sadece bendemi oluyor daral:
O Botun Faaleyete Geçtiğini Gösteriyor.
PS XP 4ever ^^
o Çıkan sayılar Mob'ların ID'leri :rolleyes1:

Creepy demiş ki:
tombalaci_46 demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
f5 yapıp oyundan atınca tombalaci bot un ismi değişip değişik sayılar oluyor hata kodu tarzı birşeymi ki acaba ve bu sadece bendemi oluyor daral:
O Botun Faaleyete Geçtiğini Gösteriyor.
PS XP 4ever ^^
o Çıkan sayılar Mob'ların ID'leri :rolleyes1:
Hayır Mob IDleri Sadece Sayıdan İbaret Fakat Karakterde Var Orda.

Bir sorun var. Botu açıyorum Id yazıyorum. Activate ediyorum bot kayboluyor. Sonra loaderden de denedim. Normal Launcerden de denedim. oyuna girdikten sonra bot gelmiyor.

Launcher'den gelmemesi normal ama Loaderdan gelmemesi garip. uyumluluk modlarını kontrol ettin mi peki? :roll:

Yukarı Alt