ArkdaşLar İnsan oğLu Bu Kadar ReziL oLamaz!!! Ben Adama Ne Demişim ADam Ne anLamış! Sözde Bayrağa Küfür Etmişim Buyrun Ss'Ler Ortada Kim Kime Ne Demiş Buyrun Bakın!!! YorumLarda Yapın!!! Bu Arada Oyuna Geri Döndüm.

az önce bu tartışmaya oyundayken şahit oldum ve hiç bir şey demiyorum aynı tas aynı hamam

Jigsaw

Aileden
Tschen yanlış anlamış. Sen de cümle kur yahu. Niye her söylemden sonra enter basıyosun kur cümleni öyle yolla mesajı. Sakin kafayla konuşsaydınız.. Adam da hemen atlamış globale..

adam sadece onu yalnış anlamamış ki! Tartışmanın başlangıcı : bir it çıakr "Bütün Kürtlerin A.q" yazar... biz de "Ben de senin ananın....." diye devam ederiz. Sonra bizi PKK cı ilan ederler. Ne yani PKK cı değilsem az evvel bana ettiğin küfüre de seyirci mi kalacam...

İşte hep böyle yalnış anlıyorlar. Aslında yalnış anlamıyorlar. ANALARININ Bİ YERİNDEN ANLIYORLAR ARTIK!!!!

RESİM BİR ISPATTIR...

SELAMETLE!!!...

Jigsaw demiş ki:
Tschen yanlış anlamış. Sen de cümle kur yahu. Niye her söylemden sonra enter basıyosun kur cümleni öyle yolla mesajı. Sakin kafayla konuşsaydınız.. Adam da hemen atlamış globale..

Hemenmi atLamış :) Bakarmsın gLobaL En aLtta! Ve Onu Yazdıktan Hemen Sonra Bizimdirde Dedim! Ve Aradan 2 Dakika Sonra gLobaL geLdi... Okumadan Yazarsa BöyLede ReziL oLur İşte...

RyuKenJin demiş ki:
supersın kanka hakatten cok pıs kapak olmus ben Paipai = ChyLipSo

:mrgreen: Hep BöyLe Kapak Yaparız Ama AdamLarda Burun Yok Ne Yapcan Burun Burun DeiL Yanmaz ÇeLik Gibi :lolmuch:

Boşver Ya iyiki Bu saLakLar Var BunLar oLmasaydı Bizim Gibi KapakçıLar Kime Kapak Çakıcaktı :lolmuch: kahvekeyfi

Fuck Turkey .. FcK turkey players or sro .. we is n00b alloirest player.. I fuck TscheN This is not person .. this is a dog

bu üyelik arkadasımın.. burada üyelik alamadığım için onun üyeliği ile cevap veriyorum. burada benim kapak olacak bir şeyim yok. ben orda globalle ugrasırken kesik kesik cümlelerle yazı yazıyor. cümlenin tamamı okununca bayrağımıza küfretmediği anlaşılıyor. daha önceki tartışmamızdan dolayı ilk cümleyi görür görmez bastım globale..
Evet Leth4L efendi şuna cevap ver: bakınız 29 ekim oncesi ve buradaki heryer şehitlerimizden dolayı haftalardır bayraklarla dolu. cafe işlettiğini söylüyor arkadaş... sslerde de görüleceği gibi ben ona neden bayrak asmadığını soruyorum. yeri geldiğinde asarım diyor. bugune kadar hiç asmış mıdır kendisi bayrak??? buraya fotoğraf koymayı biliyor; koysun bakalım cafesinin ön cepeden çekilmiş bayraklı bir fotoğrafını buraya. kalın sağlıcakla.

Tschen
Hercules
8X

Tschen'in başka yerlerinide kıtlaştırırdım ama.Mal mal konuşuyor yaa provokatörün teki amk.Bence bunu Kürtlere vermeliler.soylarının devamı için :)

dermestes demiş ki:
bu üyelik arkadasımın.. burada üyelik alamadığım için onun üyeliği ile cevap veriyorum. burada benim kapak olacak bir şeyim yok. ben orda globalle ugrasırken kesik kesik cümlelerle yazı yazıyor. cümlenin tamamı okununca bayrağımıza küfretmediği anlaşılıyor. daha önceki tartışmamızdan dolayı ilk cümleyi görür görmez bastım globale..
Evet Leth4L efendi şuna cevap ver: bakınız 29 ekim oncesi ve buradaki heryer şehitlerimizden dolayı haftalardır bayraklarla dolu. cafe işlettiğini söylüyor arkadaş... sslerde de görüleceği gibi ben ona neden bayrak asmadığını soruyorum. yeri geldiğinde asarım diyor. bugune kadar hiç asmış mıdır kendisi bayrak??? buraya fotoğraf koymayı biliyor; koysun bakalım cafesinin ön cepeden çekilmiş bayraklı bir fotoğrafını buraya. kalın sağlıcakla.

Tschen
Hercules
8X
Adam ister koyar ister koymaz bayrak sana ne?

Kadep demiş ki:
Fuck Turkey .. FcK turkey players or sro .. we is n00b alloirest player.. I fuck TscheN This is not person .. this is a dog
bu arkadas kım buraya yazıyodum vazgectım özelden 7 sulalesını sevındırdım

Jigsaw

Aileden
Zardock demiş ki:
Kadep demiş ki:
bu arkadas kım buraya yazıyodum vazgectım özelden 7 sulalesını sevındırdım
O senin yazdığını hiç okuyamayacak çünkü 10dk önce banlanmıştı tarafımca. Wink

dermestes demiş ki:

Tschen
Hercules
8X

HaLada Untanmadan ArLanmadan NasıL Konuşuyor anLamadım.. Buraya Yazmış Ardından Oyundan Pm Atıp Cvp'ı Oku Diyor.. Ve Şunuda HatırLatım.. Sen Bayrağımıza Küfür Atıyor Dedin Ya.. Bende Dedim Aha Şimdi miLLet'e Buna İnanır Bana Küfür EderLer Diye.. Sonra Bi Bakım Küfür Yerine Seni aşalıyan LafLar geLdi! Yani Kimse Sana İnanmadı.. Herkes Senin Ne OLduğunu biLiyormuş Zaten.. + Bak eLin Yabancısı biLe geLmiş Sana Küfür Etmiş Gitmiş... + Diyorsunki Ben Görmedim O ŞekiLde Yazdığını Bide Utanmadan Savunmaya Geçiyorsun!!! Dikkat Edersen Ben Onu Yazdıktan Sonra Sen bi gLobaL Yazdın.. Ve Ben ArkdaşımLa Yazışırken 2. gLobaLı Attın! Ben O Lafı SöyLedikten 2 Dakika Sonra Sen gLobaL attın! Sen Eğerki 2 Dakika İçinde O Yazılardan Sadece Benim O Yazdığımı Okursan Demekki Sen ÖzürLüsün! Yada CahiLsin! Bence 1. Seçeneksin!.. Ve Diyorsunki Cafende Bayrak Varmı Diye.. Ben Oyundada Yazdım Buradada Yazıyorum aLıp Onudan Ss'ni Koyarsam KÖPEK gibi HavLıycanmı ??? Ben Bir Eşeğim Diyicenmi???
Bak Burada Diyorum.. Diyorumki! ÇanakkaLede Verdiğimiz KayıpLara Bak En Çok Kim Kayıp Vermiş?? Çoğu D BakırLıdır.. Ve Kürt'tür! Sana Artık Diyicek Bişey buLamıyorum..İnsan oğLu Bu KAdar ReziL oLmamaLı Bence Bu KAdar DüşmemeLi Diyorum...

AyrımcıLık YapanLarın Karşısındayım!!! Ve Son Lafım! Benim SeferberLiğim var Şavaş Çıkınca Gidicem! Peki Sen Ne Yapıcaksın??? Buna Cvp Ver BakaLım... 15 Ay AskerLik Yaptık.. Sorun deiL Devamınıda Getiririz.. Sen Vatanının İçin Ne Yaptın? Sadece Bayrakmı Asıyorsun :) Sen Ve Senin GibiLeri Anca Onu Yapar Anca Laf Yapar... LAF DEĞİL İCRAAT YAPIN İCRAAT!!!

TurKKillS demiş ki:
öyyyyyyyyt kavga yok sülo o mano ne öyle 12k mano kas birazzz :)):):)): :mrgreen: :mrgreen:

Sadece Omu :mrgreen: Hp'ide Göremedinmi :mrgreen: Ama Üzerimde bi Tane biLe Srt'veya Hp Artırıcı Yok Crying or Very sad AMa 80'de Süper HAzırLanmışım O hp Coşucak Mp'de dahiL.. Keşke Charı Satmasaydım Ya:( AMa Geri aLdım Süper oLcak İnş :)

Eeee laf bir şekilde bi tarafına dolanır insanın ben ona dedim adam gibi global at diye anlamadı beni... :)
Birde ben IRKÇILARA laf atıyorum adam gelmiş bana diyor sen kimi savunuyorsun bende ona cevap verdim seni olmadığı kesin... :mrgreen:

meymo demiş ki:
TurKKillS demiş ki:
öyyyyyyyyt kavga yok sülo o mano ne öyle 12k mano kas birazzz :)):):)): :mrgreen: :mrgreen:

Sadece Omu :mrgreen: Hp'ide Göremedinmi :mrgreen: Ama Üzerimde bi Tane biLe Srt'veya Hp Artırıcı Yok Crying or Very sad AMa 80'de Süper HAzırLanmışım O hp Coşucak Mp'de dahiL.. Keşke Charı Satmasaydım Ya:( AMa Geri aLdım Süper oLcak İnş :)
inş.züper olcak charın sana ve tümhercules e başarılar detective detective

Yukarı Alt