Merhaba arkadaşlar bu tstdh.com ' dan geçen gün iş yapmaya kalktık silkroad server kurulumu için destek istedik ve bizden 70 tl ücret istediler , istedikleri ücreti yatırdık fakat YASİN KAHRAMAN Olucak sahtekar , ne oyunu kurdu nede yatırdığımız ücretin iadesini yaptı. telefonlarımıza cevap vermiyor skype'dende sildi böyle piyasada dolanan sahtekarlara dikkat edin.

not : bu sahtekarlara yatırılan paranın dekont'u ve skype'den konuşmaların tümünü bilişim suçları mahkesimisine illettik en kısa sürede bu karaktersizler hakkında işlem yapılıcak :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dekontlari ve konusmalari burayada koyar misiniz ?

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
dekontlari ve konusmalari burayada koyar misiniz ?

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
merak ettim bende 8O

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu arada Serverimiz Kuruldu Gamevps ' den bizzat Mehmet bey kurdu gerçek anlamda server kurdurmak istiyen varsa gamevps ' den Mehmet beyi tercih etsinler silkroad server kurdurmak için gerçekten Mehmet bey işinin ehli onu bırakın ücreti almadan kurulumu yaptı ve daha sonra ücretini istedi. böyle insanlar bu piyasaya gerçekten gerekli... tabi trtdh.com gibi yasin kahraman adlı şahıs gibi sahtekarlarıda barındırmamak gerek.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Firma sahibinin forumda da konusu mevcut , gelip kendini savunur diye düşünüyorum. Geçmiş olsun , yeni serverınız hayırlı olsun.

Kemal bey teşekkür ederim server benim değil yanlış anlaşılmasın çok sevdiğim bir arkadaşıma sunucu verdim (vds) kurulumu onun için yaptırıcaktık parasını da onlar yolladı ama ben böyle şeylere gelemiyorum bu yaşıma kadar yaptığım hiç bir işte böyle bişey gelmedi başımıza kimsenin hakkını yemedim kimsede bu şekilde hakkımızı yemedi . yedirtmem'de kimsenin hakkını . ilginiz için çok teşekkürler kemal hocam .

Takımı
Galatasaray
"havale yapdır"
"biras"
Böyle konuşan insanlardan profesyonellik beklemeyin... adam dolandırmak ne kadar kolay valla

ilk server satın alıcam dediğimde bütün firmalara tek tek yazdım
en ciddi,yazı düzeni olan kişiden alıcam dedim firmayı buldum :D herşey hazırlandı,
hayaller suya düştü :mgreen:

Hocam geçmiş olsun.

Bende OyunSunucun.com - Aykut Hangişi tarafından dolandırıldım, ben parayı ATM'den yatırdığım için bilişim bu işe bakmadı asayişe gittim, Skype yazışmalarını ve dekontu verdim ama savcılık anca 2 ay sonra "maddi bir konu, kamu yararı yoktur" diyerek takipsizlik verdi. İtirazımı yaptım ama pek birşey çıkacak gibi durmuyor, maalesef Türkiye'de yasa dolandırıcılara imkan veriyor.

Bu mesaj Nikola_Tesla rumuzlu uyeden alinti yapildi
Nikola_Tesla demiş ki:
Hocam geçmiş olsun.

Bende OyunSunucun.com - Aykut Hangişi tarafından dolandırıldım, ben parayı ATM'den yatırdığım için bilişim bu işe bakmadı asayişe gittim, Skype yazışmalarını ve dekontu verdim ama savcılık anca 2 ay sonra "maddi bir konu, kamu yararı yoktur" diyerek takipsizlik verdi. İtirazımı yaptım ama pek birşey çıkacak gibi durmuyor, maalesef Türkiye'de yasa dolandırıcılara imkan veriyor.
al işte summer5:

Nikola_Tesla demiş ki:
Hocam geçmiş olsun.

Başkalarını da dolandırmaması kamunun yararınadır diyip verseydin dilekçeni.

Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
NoMoreLove demiş ki:
Nikola_Tesla demiş ki:
Hocam geçmiş olsun.

alkis: alkis: alkis:

Başkalarını da dolandırmaması kamunun yararınadır diyip verseydin dilekçeni.[/quote]
Ona benzer birşey yazdım aslında, başkalarını da dolandırdığına dair haberler aldım dedim.
İlaveten Tüketici Mahkemesine'de dilekçe verdim ama başvurduğum yerlerdeki adamlarda inanç yok ki bende de olsun, birşey çıkmaz diyorlar.

Nikola_Tesla demiş ki:
Ona benzer birşey yazdım aslında, başkalarını da dolandırdığına dair haberler aldım dedim.
İlaveten Tüketici Mahkemesine'de dilekçe verdim ama başvurduğum yerlerdeki adamlarda inanç yok ki bende de olsun, birşey çıkmaz diyorlar.[/quote]

abi ben bunların ip adresini belirler direk evlerine baskın yapar döve döve paramı alırım hiç uğraşmam mahkemeyle,
ha evi bastıktan sonra mahkeme beni ciddiye alırsa orasını bilemem. summer3:

AmIMad

Bakalım be.
Bilemiyorm Arkadaşlar Para Düşük Edit Yüksek isteniyor birazda ondan skıntı cekiyorsunuz adam 7 / 24 bu işi yapıcak hali yok ben suclamıyorm o adamları

Bu mesaj AmIMad rumuzlu uyeden alinti yapildi
AmIMad demiş ki:
Bilemiyorm Arkadaşlar Para Düşük Edit Yüksek isteniyor birazda ondan skıntı cekiyorsunuz adam 7 / 24 bu işi yapıcak hali yok ben suclamıyorm o adamları
O zaman gün verir şu gün teslim edicem denilir. İşlerine geldiği zaman biz şöyle profesyoneliz biz böyle profesyoneliz nağraları atıpta 3 gün boyunca mesajlara cevap vermeyip telefonları açmıyorlarsa bu adamlar dolandırıcıdır. İşin zor olması parayı alıp kaçabilecekleri anlamına mı geliyor?

AmIMad

Bakalım be.
Nikola_Tesla demiş ki:
AmIMad demiş ki:
O zaman gün verir şu gün teslim edicem denilir. İşlerine geldiği zaman biz şöyle profesyoneliz biz böyle profesyoneliz nağraları atıpta 3 gün boyunca mesajlara cevap vermeyip telefonları açmıyorlarsa bu adamlar dolandırıcıdır. İşin zor olması parayı alıp kaçabilecekleri anlamına mı geliyor?
Piyasanın düşük olması ilk sebeb sunucu ile 130 liraya satıyor adam zaten sunucu ne kadar birde edit yapılıyor kazanamayınca böyle yollardan gidiliyor ucuz etin yahnisi bu kadar olur ben 1 databaseyi satmam 130 liraya adam bir dünya editleme + sunucu veriyor :)

AmIMad demiş ki:
Nikola_Tesla demiş ki:
AmIMad demiş ki:
Piyasanın düşük olması ilk sebeb sunucu ile 130 liraya satıyor adam zaten sunucu ne kadar birde edit yapılıyor kazanamayınca böyle yollardan gidiliyor ucuz etin yahnisi bu kadar olur ben 1 databaseyi satmam 130 liraya adam bir dünya editleme + sunucu veriyor :)
Bende diyorum ki ortada yahni bile yok, para alınıp hiçbir hizmet verilmiyor. Siz satmazsınız ama adam bu işi yapıyorum diyerek site açıyorsa yapmak zorunda. İşin zorluğu veya ne kadar uğraştırdığı beni ilgilendirmiyor, ben para verip karşılığında hiçbir şey alamıyorsam bu karşı tarafın hırsız olduğunu gösterir. İnsanları dolandırdıkları için neredeyse haklılar diyeceksiniz ben bunu anlayamadım.

Yukarı Alt