Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bugün müzik grubumla TRT'de çıkıyoruz. Yayın araçları stüdyoya geliyor ve canlı yayında bir parça çalacağız. TRT'ye şarkı beğendiremedik kendileri seçtiler..
Parça Aslı - Dans Etmeye İhtiyacım Var

hiç hoşuma gitmiyor ama napalım tanınmak için güzel fırsat bu. Foto elime geçerse video ile birlikte koyarım nese:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EliteTurk

Aileden
Wuuuw bu ülkenin aklı başında sanatcılara ihtiyacı var gerçekden farklı tarzları ortaya çıkartmak olsun yada eski bir şarkı sözünü farklı tınlarda söylemek olsun buna gerçekden ihtiyacımız var,TRT de hangi program :?: canlı canlı izleme fırsatı buluruz başarılar dilerim bro. :kalp: :muck:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Uniqq_StaFF demiş ki:
sağol dostum
Avasin demiş ki:
saat kaçta bro?
bizi 1de provaya alacaklar kaçta bilmiyorum :mrgreen:
LegendMaster demiş ki:
Wuuuw bu ülkenin aklı başında sanatcılara ihtiyacı var gerçekden farklı tarzları ortaya çıkartmak olsun yada eski bir şarkı sözünü farklı tınlarda söylemek olsun buna gerçekden ihtiyacımız var,TRT de hangi program :?: canlı canlı izleme fırsatı buluruz başarılar dilerim bro. :kalp: :muck:
brom çok sağol :muck: bilmiyorum ki hangi program bize geliyoruz dendi bugün söylerler sanırım
Guathema demiş ki:
Bravo be exl ailesi tv'lere de taştı vallahi hamza abi ntv sen trt ohh ohh :P
EXL tshirtü alıcam extra'dan canlı yayınlara onunla çıkıcam artık :P

EliteTurk

Aileden
Harbi harbi çok cool olur bro, küçükde olsa bir exl logolu bir tshirt üstünede önü açık bir gömlek giyersin, diceksin ulen nereye gitsem kurtulamicakmıyım bu muameleden :P bizde kalan etki şu olur vay bee adama bak alttan alttan kimliğini belli ediyor farkını ortaya koyuyor.. :muck:

Herşeyin bir başlangıcı vardır heleki bu ülkede birden patlama yapmak kolay değil yapanlarda ceplerindeki paranın tavan yapmasına güveniyor gurur duyuyorum seninle bro. :kalp: :headbang:

Yahu insan çıkacağı programı bilmezmi yada sormazmı ? :mrgreen:
İnş. bu tv programı ile önünüz daha çok açılır :kalp:
Josephine demiş ki:
Ya mutlaka söyle kaçta hangi program merakla bekliyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohanness kuzum TRT'de yayında olacaksın öyle mi nasıl gurur duymam yaa EXL Yöneticisi nerelere ulaştı helal olsun sana kuzum başarılar diliyorum programın saatini cepten gönder bari direk izleyelim mekan şişhanede ki TRT binasıdır kesin kutu kutu odalar var bir ton kişiyi görürsün eğlenceli yerdir parçanızda bombaymış ahahahaa neyse başlangıç için iyidir candır.

Yukarı Alt