Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Nescafe

Öğretiyorum
TRsro

KoRSaN isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
- Resim Silinmiş.
Exclamation Trsro Kurulum / Hatalar , Cevapları Sabit Konu !

The server is undergoing inspection or update.
Connect to http://www.silkroadonline.net for more information Hatası Alanlar
Alıntı:
Burada kullandığınız sürüm eski sürümdür yeni sürümü güncelleyiniz yada http://www.silkroadonline.net adresine bağlanarak yeni sürümü indiriniz yazıyor bunun bizimle hiçbir alakası yok bu client SROTR e ait olmadığı için bu hatayı veriyor ama ECSRO da vermez sebebi launcher in ecsro ya ait olmasıdır ama 1.150 client de iSRO ya aittir ve bizim için Launcher den girme gibi bir şans bulunmamakta
İLk olarak bunu deneyin
Trsro Orijinal Client

Rar ı çıkartın Client.exe isimli dosyayı /silkroad a atın ve Client.exe den oyuna girin direk olarak logo dan devam edecektir...

Eğer çalışmazsa 2.Launcher SRO_EMU_Client

SREMU_LAUNCHER
- Resim Silinmiş.
İçinde Bulunan silkroad_online_emu yu bu oyuna özel giriş yapmak için kullandığımız dosyadır.Rar dan çıkartın ve Silkroad ın kurulu olduğu yere atın ve Giriş yapın hackshield uygulaması yapacaktır peşinden oyuna girecektir Çince karakterlerle hata verirse error başlıklı bir hata verirse server offline demektir şuanlık hamachi kullanılıyor hamachi den Ashemveitl admin online olunca oyuna girebilirsiniz

???????????? Ekran Kartı Hatası Alanlar

Alıntı:
bu hata bir internet kafede gelmez çünkü ekran kartı kalitelidir oyunları açmak için ?????????? hatasının gelmesi ekran kartının düşük olması bazı grafikleri boyutları görünüşleri açamadığından gelir bu hatayı alanlar oyuna girerken Hackshield Logo ve bu hatayı görenler Görüntü Ayarlarını maksimum küçüklükte veya maximum büyüklükte denemeniz geçirecektir eğer olmazsa oyunu launcher den açıp option dan full screen windows mode yi windows mode yapması yada hiç hiç olmadı oyunun grafik boyutunu değiştirmesi problemi geçirecektir ama eğer olmuyorsa sorun Exe de dir sremu launcher kullananlar genellikle yoğun derecede alır çözümü TRSRO launcher dır...

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
Oyuna Başlarken 500 m ile başlanıor
- Resim Silinmiş.

Meda Patcher Kullanım ve Download

Media Patcher Kullanım ve Download

Alıntı:
media Patcher

Media Patcher a İP Adres yazma

Nasıl Kullanılır

Rar ı dışarı çıkartın media patcher adlı dosyayı açın Media Patcher.exe olucak çalıştırın bir program açılıcak en üstte media.pk2 nin olduğu dosya gösterilmekte oyununuzun kurulu olduğu dosyadaki media.pk2 yi gösterin ve read ı tıklayın.Ben oyunu C:/program files/silkroad ın içine kurdum ben C:/Program Files/Silkroad/media.pk2 yi işaretleyeceğim aşağıdaki resimde işaretlediğim gibi sizde kendinizinkine aynı ayarları uygulayın ve read ı tıklayın açılan media.pk2 de benim yazdığım gibi hamachi nin İp adresini yazın ve patch ı tıklayın işlem başarılı olunca 37 Bythes Patch Full yazıcak tamam ı tıklayıp launcher dan giriş yapabilrisiniz ve bu da yardımcı resim.- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Çok ugraştım bunu yapıcam diye inş. değer :muck: :beer:

Downolad Gerekli Dosyaların Devamı

BuradaN

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
canımcım msn den konuştuğuzdan beri uyumadım bakıyorum öyle AVRUPA işi tamamdır hallettim. tek sorun kaldı OTO NPC OTO MONSTER server kapasitesi 300 olucak hiç bir şekilde çözme söz konusu değil ben kendime TRSRO-EXTRALOOB-R4P Serverlarını düşünüyorum msn de konuşuğumuz gibi beraber çalışırsak iyi iş çıkarırız.

Bu verdiğin oyun ve site geçen sene az çektirmedi.İlla açılcak açılcak dediler açılmadı.Milleti host parası lazım diye kandırıp paralarını aldı.Şimdi emulator ile oyun oynuyorlar. :roll:
Bu server hiç bir işe yaramaz... Ama isteyen oynayabilir lakin pek bi zevk alacağınızı sanmıyorum...

ironEyE demiş ki:
Bu verdiğin oyun ve site geçen sene az çektirmedi.İlla açılcak açılcak dediler açılmadı.Milleti host parası lazım diye kandırıp paralarını aldı.Şimdi emulator ile oyun oynuyorlar. :roll:
Bu server hiç bir işe yaramaz... Ama isteyen oynayabilir lakin pek bi zevk alacağınızı sanmıyorum...

hamanchi li olması işi değiştirir online oluyor ve arkadaşlarınızla iyi vakit gecirebilirsiniz.

Biz bu oyunun GM kadrosundaydık ^^ Ama Bazi Sebeplerden Dolayı Açılamadı Şimdi Açılmış Ama Yine Sistem Yanlış Download linki ipekyoluonline.nette yok millet üşenir bi kere arayıp indirmeye herkez exl i bilmiyor ... Reg Sayfası ve Monsterleri Göremedim &_&

Not : Ahmet abi yeni bulmuş ben bulalı çok oluyor 1.50 Server Dosyaları Var Ama DB Yok 100 MB lik DB Varda full Olduğundan Şüpheliyim...

ya bişe soracam üyelik falan açıklasan biraz daha bide 500 m ile başlıyomuşun örneğin sjsro da falan 76 sos spear 500 m burdada o civarlarda olurmu yoksa oyuna 500 m ile başlamanın etkisiyle fiyat artarmı ? bide bu oyunu oynıyan varsa yazsın lütfen

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt