1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Troy SP Farm Yapılır - Gold Satılır.

1. ZuzZu

ZuzZu Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar

Troy Serverinde Sp Farm ve Gold Satışım Vardır. Sp Farm Yaptığım İçin. Sizlerle Bu Hizmeti Gayet Ucuz Bir Fiyata Yapmaya Karar Verdim.

Öncelikle Bilgilerimiz.

Farm Yapacak Çarımız : 75 Level Wizard.

2. Çarımız * 57 Level xBow

2 Slot Farm Yapılmaktadır ve 2 Kat Hızlı Sp Kasılmaktadır.

Fiyatlarımda Şu Şekildedir..

50K Sp - 20TL Dip Fiyattır Kontenjan Sınırlamam Olduğundan Dolayı.

100K Sp - 35 TL

200K Sp -50 TL !!

1M Sp Sadece ve Sadece !! 100TL !!

Çarlarınızın delevelleri Bana Ayittir ! Dikkat Edin Bunu Herkez Yapmaz, Araştırdığınızda Forum'u Birçok Kişi Delevel'i Size Bırakmış. Buda Kasma Süresini Uzatacaktır..Bu Hem Sizide Rahatsız Eden Birşeydir Ben Sizi Bundan Kurtarıyorum. Hemde Çarınızı 30 Level'e Kadar Kasıp Sonra Düşürerek Değil Gün İçinde Sürekli ! 20 ila 24 Level Arasında Tutarak. En İyi Splerin Geldiği Levellerdir. Troy serverinde Güvenilebilecek Birkaç İnsandan Birisiyimdir Referanslarım vardır.

1M Sp'lik Seçenek 2 veya Üzeri Kişi Olduğunda o Fiyatta olacaktır. Çarlarınız İçin Guard Çarımız Mevcuttur + Auto Res Seçeneği İle delevel Süresi Dışında Yattıklarında Anında Res Kabul Edeceklerdir. Kasacak Çarlarımız Basic (normal atack) Kullanmayacak Tamamen Skilleri İle Tek Vuruş Atacaktır ( Wizard İçin Geçerli xbow seri olarak 3 vuruşta Keser ).. Birbaşka Özelliğimizde Arkadaşlık Dostluk Ortamı Oluşması İçin İstediğiniz Zamanlarda Karakterinize Kendinizin Girebilmesi ( delevel Gerektiğinde Biz Halledeceğiz) 5 Kişilik Slot Mevcuttur Arkadaşlar. Güven Konusunda Şunu Diyebilirim Ben Susayım Referanslarım Konuşsun.

Referanslarım: 0_Wizard_O - 300K Sp Kasılacak - 70K'sı Bitmiştir.. 3 Gün Olmuştur Kasılmaya Başlayalı -

CengizhaN__ 96 Level Fire Force Nuker 200 TL Satılmıştır.

Warclady - 150Tl'den Satılmak Üzeredir Görüşmelerim devam etmekte Birkaç Kişiden Haber Bekliyorum.

__DEATHBOY__ - 14 Gün SbotServis Yapılmaktadır. (Halen Devam Ediyor.) Sbot Servisim Haakkında Başka Bir Konu Daha Açacağım. :)

Gold Satışı

Şimdi Sıkı Durun Çünkü 1 Bil GOLD SADECE 98 TL. Gold StoK'um Bukadardır Ondan Ucuz Bir Fiyata Bırakacağım Parça Parça Verilmeyecektir En Az 500M Olarak 2 Parçada Verilebilir.

Saygı ve Sevgilerimle...Güç Sizinle Olsun.