StarkDrache

Bilgiliyim
Zardock demiş ki:
truva atından format atmadan nasıl kurtulabılırım yardım lutfen
İyi bir Virüs Programıyla Taratırsan Virüs Programı Trojanı bulur !
Bulunca önüne bir kaç şık sunra ;
Şıklar Arasında
Delete - Karantinaya Al gibi Şıklar vardır !
Delete dersin ve kurtulursun
Eğer Delete Diyince Silmediyse yani önemli bir klasöre virüs bulaşmassa karantinaya alırsın ve artık sana zararı dokunamaz extraokk

symantec kullanıyorum sıstemı komple tarattım ve trojan horse buldu karantınaya aldı ama silmeye calıstım olmadı daha önce baska programlarda sılmeyı basaramamıstı bu truva atı pıs bı sey format olmadan gıtmıyo en fazla karantınaya alıyosun belkı formatsız kurtulma yolunu bılen vardır dıye sordum bıde karantınaya alındıktan sonra bunun bana zararı olurmu taratmadan önce kasma yapıyordu karantınadan sonra kasma falan kalmadı kredı kartı ile alısverıs falan yapıorum bu pc den onun için önemlı

StarkDrache

Bilgiliyim
Zardock demiş ki:
symantec kullanıyorum sıstemı komple tarattım ve trojan horse buldu karantınaya aldı ama silmeye calıstım olmadı daha önce baska programlarda sılmeyı basaramamıstı bu truva atı pıs bı sey format olmadan gıtmıyo en fazla karantınaya alıyosun belkı formatsız kurtulma yolunu bılen vardır dıye sordum bıde karantınaya alındıktan sonra bunun bana zararı olurmu taratmadan önce kasma yapıyordu karantınadan sonra kasma falan kalmadı kredı kartı ile alısverıs falan yapıorum bu pc den onun için önemlı
Bendede vardı Kaspersky 'la Tarattım ve Artık Truva atı yada ona benzer bir virüs yok çünkü kasper komple temizledi :mrgreen:
Ha Karantinaya Alırsanda Zararı dokunmaz popcorn

Yukarı Alt