1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

TrNuker 52lvl oldu

1. SingleCleric

SingleCleric Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar 52lvl oldum ve bunu sizlerle paylaşmak istedim resim yok neden yok diyecekseniz ben resim çekince oyun tak donuyor sora güm dc şimdi donmuo ama ilerde etkisi oluo şimdi pek sorun yok ama tıırsıom egende ablam oturmuştu otot açıccıyı bıraktım oyuan girmiş ablamda babamın oturumunu açmış geldim babamın oturumunu kapattım uzun sür e bekledi diye acaip bişi oldu çıktım tekrar denyorum şuan bu arada 52lvl +3 spear aldım :D bu arada ortak sağ olsun cold nukesini açmış zaten dövecem onu :D gitmiş lighı açacağına coldu açmış şimdi lighing 45 50den 52e kadar 2.5k sp biriktirdim 1gapla charın skillerinegelince cold:50 Fire: 46 lighing : 45 bicheon :41 heuksal :19(sıfırlıyıcam bunuda sağ olsun orti gitmiş bicheon açmış ah heuksalı açsaydı süper bi char oalcaktı ama para toplayınca bicheonu sıfırlıyıcam:D ) yorumlarınızı bekliyorum... bu arada 56lvl +1 spear ve 60 lvl +1spear aldım +3e basmak dileğimdir herkese bol sunlu günler ve inş. heimiz oyuna girebiliris :D

2. xDj4km4Nx

xDj4km4Nx Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı Ollsun :wink1:

3. SingleCleric

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Saol bu arada tebrik edemedim ehlikefy guildine hoş geldin bende o guilddeyim birşey lazım olursa söyle...

4. SingleCleric

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ee 13 kişi bakmış 1 yorum :(

5. Sekk

Sekk Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Web Tasarım.
    ben sana hiç bişe demiyorum reziL insan Sakın Bi Daha Penonlarda Attan inme :lol: :lol: :D

6. Rookie

Rookie Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci

7. SingleCleric

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    olm lag girdi bi ara lem sonra bi champa daldım güüm arkadan bi penon çıktı buzu atınca 3. penonda geldi bi crit çaktı gümmm :D ulan çakal sen nie elimizden giantları alıodun hava atıodu orda o angelszonenidne havasından geçilmiodu :mrgreen: bide ne die penonda zerke giriosu nhe söle yoksa iyi vuramıomusun aaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: şaka maka güzeldi ya sen gidince kim kastıdı he o adamları penonda :mrgreen: nese uzayıp gidicek lan bi git hep zararıma çalışıon konu kitleneckek sayende aaa :mrgreen:

8. Sekk

Sekk Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Web Tasarım.
    oyuna giremiom olm :D

9. t1907

t1907 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ortak Char 53 oldu %2 yaptım dc baya LAg war light da 48 oldu :D sp 448 elimde +3 sword shield +1 56 17 br shiled war :D

10. SingleCleric

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    orti sen sus olm yakalamıyım seni 4angelmi ne vardı angel die bi adam charı çalınmış bi aradaşı vardı o adamdan item istemişsin üstüne 3m para istemişsin olm manyakmısın sen oyuna girdim birsürü küfür yedim ne olduğnu anlamadım gözüme görünme olm sen...