Yönetmen
Michael Bay

Senaryo
Ehren Kruger, Alex Kurtzman

Tür:
Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu

Yapım:
ABD 2009 (Renkli)

Dil:
İngilizce

Internet adresi:
http://www.transformersmovie.com

- Resim Silinmiş.

Dünya sinemalarında 708 milyon dolar hasılat elde eden “Transformers”ın yeni bölümü, 200 milyon dolar yapım bütçeli Transformers: Yenilenlerin İntikamı 2007 yılında izleyicinin büyük beğenisini kazanan ilk “Transformers”ın devamı...

İnsanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki savaşın ortasında kalmasını anlatan filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Michael Bay üstlenirken, prodüksiyon amirliğini Steven Spielberg üstleniyor.

Sam Witwicky, Transformers’ın kökenleri konusunda yeni detaylar keşfeder. En büyük mücadele, Mısır’daki Giza piramitlerinde gerçekleşir. Çünkü aranan tapınak bu bölgededir. Filmde Transformers’ın piramitler öncesinde Mısır’ı ziyaret ettiği gösterilecek; hiyeroglif yazılarının günümüzdeki teknolojik araçları çağrıştırdığına değinilecek.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bugün gittim dehşet bir film bitmesin diyorsunuz zaten film çok uzun neredeyse 3 saat sanırım,herkese tavsiye ederim.Aksiyon en üst noktada,ayrıca Megan Fox yine yakıyor :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Çok kral film gitmedim daha ama birincisini 17 kez izledim. 2cisini merak ediyorum .

Yukarı Alt