Arkadaşlar izlemeniz kesinlikle tavsiye olur ama 4 ünün çıkacağını hiç tahmin etmiyorum butun decepticonlar oluo Megatron dahil eger 4 cıkarsa ve icinde Megatron varsa cok sacmalamıslar optimus megatronun kafasını kesti :D:D sam de yeni manita yapmıs super video koymayı bilmedigim icin link vereyim
haa bide Optimus Prime den once Gelen bi tane daha Prime var ihanet edio otobotlara megatronun tarafına gecio 0ptimus prime onuda olduruo ve kotu haber Iron Head Ölüo...
sizin icin kotu haber bu tür filmlerde hep kötülerden yanayım :D

http://www.youtube.com/watch?v=3H8bnKdf654&feature=fvwrel

ayberk5665 demiş ki:
Arkadaşlar izlemeniz kesinlikle tavsiye olur ama 4 ünün çıkacağını hiç tahmin etmiyorum butun decepticonlar oluo Megatron dahil eger 4 cıkarsa ve icinde Megatron varsa cok sacmalamıslar optimus megatronun kafasını kesti :D:D sam de yeni manita yapmıs super video koymayı bilmedigim icin link vereyim
haa bide Optimus Prime den once Gelen bi tane daha Prime var ihanet edio otobotlara megatronun tarafına gecio 0ptimus prime onuda olduruo ve kotu haber Iron Head Ölüo...
sizin icin kotu haber bu tür filmlerde hep kötülerden yanayım :D

http://www.youtube.com/watch?v=3H8bnKdf654&feature=fvwrel
hem izle diyosun hem filmde ne olduğunu anlatıyosun daral: daral:
spoiler koy bari

fragmandı o hemen hemen cogunuz islemisinizdir 2 yi zaten sadece bunlar olmuo bunlar hiç bi şey neler var bi gorsen 3D izledim :D

butun decepticonlar oluo Megatron dahil eger 4 cıkarsa ve icinde Megatron varsa cok sacmalamıslar optimus megatronun kafasını kesti :D:D sam de yeni manita yapmıs super

ptimus Prime den once Gelen bi tane daha Prime var ihanet edio otobotlara megatronun tarafına gecio 0ptimus prime onuda olduruo ve kotu haber Iron Head Ölüo...

e ben filmi öğrendim daha niye gidip para verip izliyim ki daral:

Milleet Ne Oldugunu bilmek mesele degil mesele millete olanın nasıl oldugunu gormek bi git bak nasıl oluolar :D

mükemmel bi görsel şölen yaşatıyor 3d ile :) megatron oldu demiş arkadaşlar ama megatron ,optimus seri boyunca hep ölüp durdular :D bi yerden bişey olur canlanır onlar yine :D

bende gittim 3d izledim transformers hastasıyım
ama bunun gıbı fılmlerın daha fazla yapılmasını ıstıyorsak lutfen benım gıbı enayılık yaparak 11 tl bilete 12 tlde kola ve mısıra vererek izleyin makara:

MiqcroXce demiş ki:
bende gittim 3d izledim transformers hastasıyım
ama bunun gıbı fılmlerın daha fazla yapılmasını ıstıyorsak lutfen benım gıbı enayılık yaparak 11 tl bilete 12 tlde kola ve mısıra vererek izleyin makara:
bende sınırsız internetimle bedavaya 5 lira kola ve cips parasıyla izledim :lol:

ps görüntü kalitesi güzeldi baya :lol:

Yukarı Alt