Transfer Dosyası | GSG ÖZEL HABERİDİR |

Transferde düşük bir bütçe açıklayan ancak kendi kadrosundan ekstra bütçe elde eden takımımızda Tüzük tadil Kongresinden sonra bahar rüzgarları esiyor...
Eski , yeni yöneticilerin olumlu tepkileri ve kongre'nin beklenen kararı alması sonrası transfer çalışmalarında belirlenen isimler üzerinde yapılan çalışmalara hız verildi...

ŞİMDİ SIRA TARAFTAR DA !

Yönetim kendi içinde ''Bahar Mevsimini'' Yaşarken , transferlerin rakiplere oranla geciktiğini düşünen ve her portalda tepkilerini dile getiren GALATASARAY taraftarlarını mutlu edecek , takıma prestij sağlayacak yıldızlarla görüşüyor...

İTALYA VE FRANSA SEFERİ

Transferi yürüten en yetkili isim ADNAN SEZGİN...Fransa da bir dizi görüşme yaptı.GSG Kaynaklarının işaret ettiği Fransa daki adayımız Kim ?

İŞTE ULAŞTIĞIMIZ FLASH GELİŞME...

Fenerbahçe taraftarlarının 20 Yaşındaki ''YENİ RONALDO'' olarak anılan EDEN HAZARD için yönetime isteklerini iletmiş bununla da kalmamıs http://www.hazardtofenerbahce.comadlı bir site kurmuş ve oyuncunun kluplerine transferi gerçekleştirme isteklerini iletmişlerdi...Bu gelişmelerin ardından yüksek maaliyetli genç yetenek için geniş çaplı bir araştırma yapan GALATASARAY normal şartlarda Bonservisinin yüksek olması nedeniyle uzak görünen bu isim için İtalya'da ki görüşmelerinin ardından tekrar fransa'ya dönmesi bekleniyor.Yönetimin kilit isimleri bu oyuncu için takım kasasının yeterli olmayacağının farkında..Yönetim Dış kaynaklarını ve SPONSORlarının kapısını çalacak...TELEKOM , AveA gibi iletişim devi sponsorlarımızdan transfer için destek istenecek..Ancak her iki takım içinde bu transfer zor görünüyor..

Fransa'da Hazır Kıta KİM KALLSTRÖM...

Galatasaraylı yönetici ADNAN SEZGİN Fransa daki temaslarında isveçli 28 yaşındaki yıldız için LYON yöneticilerinden olumlu sinyal aldı.Oyuncu için bir kaç alternatif ile Fransız klubun takımın kapısını çalan A.Sezgin oyuncu ile büyük ölçüde anlaştı.Lyon yöneticileri ile de mutabakat sağlama konusunda sona yaklaşan GALATASARAY buradaki transferi hazır bir şekilde bekletiyor..
İtalya'da ki görüşmelerine bugun başlayacak yönetim 2 süpriz yıldız ile görüşecek...Bu yıldızları bir kaç gün içinde takıma kazandırmaya çalışacak yönetim olumsuz cevaplar alırsa LYON 'un talebi doğrultusunda teklifini artıracak ve KİM KALLSTRÖM 'ü takıma kazandıracak...

DÜNYA KUPASI VE ÖNEMİ !

Galatasaray spor klübü Dünya kupasında Çeyrek finale yükselen Hollanda Milli takımından da bir ismi bitirmek üzere...Ulaştığımız bilgiye göre savunmada görev yapan bu oyuncu ile Portakallar kupayı noktaladığı anda takıma kazandıralacak...Bu isim Joris Mathijsen !!

Yukarı Alt