beyler küçk bir sorunum var eu charımla lv 25 de signia-droa dock civarnda kasmak istiyorum fakat constantinople den oraya gidemiyor bot error town veriyo Samarkanda geçincede kokoru lar tarafından kokoş ediliyo char bunun bi çözümü varmıdır

yok kasmada sorun yok sadece samarkand dan ferry nin kenarındaki moblara gidene kadar 20lik atta benim charda dayanmıyor ben cons.dan ferryden geçip kasrşı taraftaki ferrynin önünde kasmasını sağlayacak yol varmı diye sormak istedim
(hyungolara gitmek zorunda bırakmayın beni plss :lol:)

Can i write here up? Idea Question Arrow Neutral :mrgreen: detective Exclamation Wink Rolling Eyes :lolmuch: Evil or Very Mad Crying or Very sad Embarassed Razz :lol: Sad Surprised Shocked Confused Cool :lolmuch: Mad hmm mucX perde headbang2ft9 :?!!! popcorn extrabeer extraokk

bota söyle bir durum var 20 lwl canavarlarına kadar jangan ve costantinepolisten gidiyor
20 lwl le 40 lwl arası downhang ve samarkang dan gidiyor 40 lwl ve üstüne hotandan

yani senin aradına bi cözüm yok sen hala ben costantineden gidcem diyosan T bot kullan

Yukarı Alt