Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zuahahahhaa ilki güzelmiş :P

Ps : bunca yıl alkollu araç kullandım (aslında biz karşıyız bu olaylara hikayem tamamen hayal ürünüdür :P ) bir kere beşiktaştan orttaköye giderken yıldız parkının orada çevrildim araç full biralar bacak aralarında hoppp enselendik bir üfledim aman diyorum pert hemen karakola götürdüler alkol muayenesi cart curt 15 puan ehliyetten gitti 12-13 tl para cezası yazdılar ödedik çıktık işin komik olanı bizi öyle saldılar ben arabaya atladım biralamaya devam :D

milletvekili falan olsam trafik cezalarımı inceleseler sadece bunu görecekler :D :P

Majestic demiş ki:
Hahaha.Ehliyetimi bende geçenlerde kazandım.O kadar sene ehliyetsiz araba kullandım.Tamamen gerçektir.:DSerik yolunda gidiyorum altımda dayımın doblosu var.Neyse devam ediyorum baktım ilerde çevirme var hemen arabayı 40-50 metre falan geride stop ettim.Polis benim araca bakıyor ufaktan ufaktann.Yolun kenarına çektim arabayı hiç istifimi bozmadan indim karşından karşıya geçtim otobüs bekliyorum.:DNeyse otobüse bindim geri döndüm araba hala orada.Arkadaşın ehliyeti var o sıralar.Aldım yanıma zaten 7 km falan açılmıştım.Neyse atladık otobüse geldik.Aradan bir saat falan geçti yurdum polisi çoktan gitmiş.:DNeyse atladık arabaya istifimizi bozmadan devam.

Eee burası güzel yurdum Türkiye nede olsa hahahahahah.:D
:lol: Harikaymış ya

PS:Benim daha arabayla fazla anım olmadı :oops:

Bende bir seferinde paçayı ucuz kurtardım.
Alkollüyüm,direksiyon başına geçtim (tabi yanlış olduğunun farkındayım) az ilerde çevirme.
Zaten gözler pusulu görüyor,beyin uyuşuk, devam ettim.
Önümde 3 araba var.Sağolsun polis önümdeki 3 arabayı kenara çektirdi ve bana yanaşacak yer kalmadığı için "devam et" işaretini çaktı.
Bir çekse kenara oy oy :D

Yukarı Alt