Merhaba arkadaşlar,

Eski SRO oyuncusuyum.. Şuanda tekrardan ziyaret ettim biraz geliştirdim karakteri.. Trader olmak istedim fakat NPC 'de herhangi bir seçenek yok.

SRO'da baya birşey değişmiş buda mı değişti veya kaldırıldımı ? Biri bilgi verirse sevinirim..

İyi Akşamlar,

Bu mesaj solved783 rumuzlu uyeden alinti yapildi
solved783 demiş ki:
Merhaba arkadaşlar,

Eski SRO oyuncusuyum.. Şuanda tekrardan ziyaret ettim biraz geliştirdim karakteri.. Trader olmak istedim fakat NPC 'de herhangi bir seçenek yok.

SRO'da baya birşey değişmiş buda mı değişti veya kaldırıldımı ? Biri bilgi verirse sevinirim..

İyi Akşamlar,
Öncelikle tekrardan başlamanı tavsiye etmiyorum şahsen artık yavaş yavaş isro'nun sonuna geliyoruz. Serverların bazılarında player sayısı düşmesi yaşanıyor ama ben oynayacağım dersen detaylı yenilikler update bilgileri için updatelere bakabilirsin.
Forumda mevcut olan son update bilgilerine buraya tıklayarak varabilirsiniz,konularda mevcuttur.

Yeni kervan sistemine gelince @EnDZoNe arkadaşımız konuda anlatmıştır. Tıkla.
Benim bildiğim kadarıyla artık Trader kalktı. Sadece hunter,thief var ve kervan cekerek level atlıyorsunuz yeni job sisteminde karakter leveliniz ve birde job leveliniz oluyor kendi karakterinize kendi setini yapıyorsunuz ayrıyetten job set yapabiliyorsunuz bu set size normal set gibi defans veriyor ayriyetten str,int,hp ve mp vermektedir velasıl iyi bi sistem olduğunu pek fazla ummuyorum isro oynayan birisi değilim bildiğim bu kadar iyi geceler :muck:

Yukarı Alt