addIcFb

Aileden
Trabzonspor'un 1-0 kazandığı Hacettepe karşılaşmasının ardından Serkan Balcı, Gustavo Colman, Erdoğan Arıca ve İbrahim Şahin konuştu. Bu 4 ismin açıklamalarını Ajansspor şöyle derledi...

colman_sev01.jpg

Serkan Balcı, Gustavo Colman, Erdoğan Arıca ve İbrahim Şahin'in Ajansspor tarafından derlenen maç sonu açıklamaları şu şekilde :

Serkan Balcı
Maçı kazandık ama pek iyi oynadığımız söylenemez ama 3 puanı aldık ve sonuçta yolumuza devam ediyoruz. Bazen böyle maçlar da olacak, iyi oynamadan da kazanmalıyız. Bu maçı artık unutmak gerekiyor. Zor maçlar oynuyoruz, son dakikalarda yorgunluğun da etkisiyle rakibimizin üstümüze geldiği anlarda biraz zorlandık. Ama kupa mnaçları da var. Yorgunluk oluyor. Salı günü Beşiktaş ile kupa maçımız var, o maça konsantre olacağız çünkü kupaya da iyi bir başlangıç yapamadık. Son dakikalarda yorgunluk hat safhaya gelince istediklerimizi yapamadık.

Gustavo Colman
Vurduktan sonra şöyle bir baktım ve düşündüm ama gol olduğunu görünce sevinmeye başladım. Ama önemli olan bizim bu maçı kazanmamızdı.

Aslında biraz kavisli vurmaya çalıştım ama sanırım kaleci de dokundu öyle içeri girdi. Ama herşeyden önemlisi bugün bize çok kritik bir 3 puan kazandıran bir gol olması.

Erdoğan Arıca
Öncelikle kötü bir sonuç aldığımız için son derece üzgünüz. Oyuna gelince her 2 takım da iyi mücadele etti. Pozisyonlar üretti. Trabzonspor bir tanesini değerlendirdi ve karşılaşmayı kazandı. Her 2 takımın da oyuncularını kutlamak gerekir.

İbrahim Şahin
Maça baktığımız zaman yüksek tempoda bir futbol oynanmadı ama çok iyi bir mücadele oldu. Biz bugün yenilmeyi hak edecek bir oyun oynamadık. Son dakikada benim girdiğim bir pozisyon vardı ama atamadım. Eğer girdiğimiz pozisyonları değerlendirebilseydik daha farklı bir maç olabilirdi.

Yukarı Alt