Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
1 dk olcyde m, soyacaktı bni allah belanızı versin ama yanlış anladıysam allah belanı ersin senin haram olsun sana o VİP senin bn **************************************

1 dk olcyde m, soyacaktı bni allah belanızı versin ama yanlış anladıysam allah belanı ersin senin haram olsun sana o VİP senin bn **************************************

1 dk olcyde m, soyacaktı bni allah belanızı versin ama yanlış anladıysam allah belanı ersin senin haram olsun sana o VİP senin bn *****************************

olcan sen ne sin lan ben erbeyim sen satıcısın sero seni dışarda öldürcek olm biz senin gibi bebe değiliz lafını bilde konuş

şşş yavaş ne oluyor burada. Bozdurtmayın ağızımı, illa kan gölüne çevireceğiniz bu topic i.

Twilight: sende adam istediği kadar dolandırıcı olabilir, bu bize onla dalga geçme hakkını vermez. Dolandırıcı ise, bunla tartışmaya girmek yerine kullanıcıları uyarırsın bu kadar.

drotalion demiş ki:
şşş yavaş ne oluyor burada. Bozdurtmayın ağızımı, illa kan gölüne çevireceğiniz bu topic i.

Twilight: sende adam istediği kadar dolandırıcı olabilir, bu bize onla dalga geçme hakkını vermez. Dolandırıcı ise, bunla tartışmaya girmek yerine kullanıcıları uyarırsın bu kadar.

drotalion demiş ki:

arkadaşlarımın sevdiğim insanarın charlarını çaldı onların oyunu bırakmalarına sebep oldu bizim ortamımızı bozdu birşey demeden geçemezdim...

Mopneet

erbihim sovdurtme onun bunun cocugu bak aşağıda yakalamayım o ser0mudur nedir her ne şerefsz dolandırıcı ise 5 saattir aşağıdaydım gelemedi bile yanımıza neden acaba 3.5 3.5
3.5

şşş, millet yavaş.

twilight.

Bir d.modun görevi, diğer user lara örnek olmaktır. İsterse hırsız olsun isterse dolandırıcı, sessizce söv, sen bir user ı söversin, başkası bilmez bu ser0 başkasıda başka user ı söver, al başına belayı.

Affı biz modlara fırçalayacak adam çıksın diye yapmadık dikkat edelim lütfen.

drag3131, adamı dövecekseniz boğacaksanız lütfen bu site sınırları içinde değil. Sorumluluk kabul etmiyoruz bu konuda.

DEYER KRDEŞİM DEYER BEN O NU NELERLİKLE ALDIM ŞEREFSİZ ADİ HERİF ÇALDI VE KNKMA NELER DİO ONU BUNU GEÇ BİDE YEMİN VE DELİKANLI SÖZÜ VERDİ SENİN BN DELİKANLILIĞIIN ***************************************** ŞEREFSİZ HRF

Mopneet

hacı herif hem gel kapısak dio 6 saattir aşağıdaydım 0*6 yaş grubuyla takılıor gidip kendi yaşı 17 düşünün artık bnm yaşım 15 bn 16-15 yaşındakilerle takılıom gidip 0-6 yaşı grubuyla takılıor bide psikolojik sorunları oln bir sahsiettir sabah 6 da bi başlar pc e 5 te kalkar 1 saat dısarı cıkar sora 12 e akdar tkrar dwm bilgisayarı kendi dünyasi olarak goren bi sahsiettir sos yal hayatı olmayan yabani bir şahsiettir damdan düşer gibi konusan her grdigi ortamda birine laf atamadan duramayan korkakın tekidir tek kelimeyle banlanmasını istiorm bni bilen bilri kimseye ne zrrm var nede ziyanım kimseye dolandırmadım dolandırmamda o şerefsiz dolandırıcınını tekidir daha kendi karşı komsusunu bile dolandırmaya kaLkısan bi şerefsizdr bnden bu kadar daha konusmucam ecsro kasmam gerek 0-1 yaş grubu ile işim yq bb

knk ağzından bal damlıyo sen bizden 2 yaş büyüksün ama biz halagel kavga edelim dioz ama sen knkmdan duyduğuma göre ewde 3.5 3.5 bn seni döwmek için ümrainyeden gelcem o petleri ağzında çıkartacam ama yok petleri vercem diosan bu iş burda biter konu kapanır

Mopneet

drotalion demiş ki:
şşş, millet yavaş.

twilight.

Bir d.modun görevi, diğer user lara örnek olmaktır. İsterse hırsız olsun isterse dolandırıcı, sessizce söv, sen bir user ı söversin, başkası bilmez bu ser0 başkasıda başka user ı söver, al başına belayı.

Affı biz modlara fırçalayacak adam çıksın diye yapmadık dikkat edelim lütfen.

drag3131, adamı dövecekseniz boğacaksanız lütfen bu site sınırları içinde değil. Sorumluluk kabul etmiyoruz bu konuda.
drotalion bak bu adam sitede sadece car kazıklamak için takılıor lütfen banlain lütfen diorm kac kişinin carını caldı sayayımmı istermisiniz istersen topic altına yaz hepsini sayaım bu sincapla kurdu caqrı208 cnm kankam kendi calısarak aldı bu allahsız o kdr yemin etmiş ana vermemiş allahsız herif daha dün 6 saat bkledim gelemedi neden 3.5 3.5 3.5 bahanesi arkadaşlarım yanımdaymış onun kendi arkadaşı 11*12 yaşında 2 cocuk oldugu için biri car dilenir dieri ise car dilenenden dilenir bnden bu kadar dahada bişi demicem sosyal hayatı olmayn bi şahiset daha dişarı cıkamıodu nese bn kactım ecsro kasmam gerek üstteki msjımda belittigim gibi bb dratalion umarım bni anlamıssındır :thumbsup:

anladım drag3131.

Bak diyorumki adam dolandırıcı olabilir: adı çıktı zaten. Ama birinin dolandırıcı olması sizin onla bu site içinde dalga geçmenize veya laf atmanıza veya forum kurallarını çiğneyici hareketlerde bulunmanıza izin vermez!!!

PS: Bu sözlü uyarıdır. Bu adam takas yapmak istediği zaman altına bu adam dolandırıcıdır dersin bitirirsin.

ya mod arkadaşım bnde laf atmak istemem ama sen biraaz düşün ne kdr kibar olabilirmki kibrca kaç kere PM aatım ama cwp yok sattığını duunca burda deliye döndüm düşünü bi ECSRODa pet satan NPC yok ayrıcalığın var ve bu adam gelip seni soyuyuo ben yenie ona (kendim koyuyorum) *********************************** **** ******

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt