trabzon maçı neden bize satsın yapma lütfen 30m vurdu adam goL oLdu şike oLsa 30mden goıLmu oLur kahvekeyfi

CannibalMyth demiş ki:
biz ne şike maçlar gördük maçı izlemedden yorum yapmayalım Exclamation Exclamation
ohaa okumadan yorum yapmıyalım 3 msj oncesi Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Dikkat ko edecek nerdeyse Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

izlemedim yorum yapamıyacam umarım yoktur ama burası Türkiye herşey olabilir

The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
biz ne şike maçlar gördük maçı izlemedden yorum yapmayalım Exclamation Exclamation
ohaa okumadan yorum yapmıyalım 3 msj oncesi Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Dikkat ko edecek nerdeyse Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

ne grek var ağzını bozmana izlemeden yorum yapmayalım dedim bu genelleme olarak söledim

''Sonuçtan çok memnunum''

Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp, bugünkü maçtan çok memnun olduğunu ifade ederek, "Buradan namağlup dönmek de ayrı bir sevinç. Galip gelmeseydik çok üzülürdüm. Yazık olurdu. Maçı domine eden takım bizdik. Takımın fiziksel açıdan da iyi olduğunu gördüm. Benim için Trabzon çok güzel bir şehir. Maçtan önce takımıma, 'Burada ayakta kalan takım karakterlidir' dedim. Onlar da ayakta kaldılar" dedi.

Feldkamp, gazetecilerin sahada gördükleri takımı yazmalarını da isteyerek, "Hakan'ı da evde bırakmadım. Sakatlığı vardı" diye konuştu. Feldkamp, Ümik Karan'ı neden oynatmadığı konusundaki soruları yanıtlarken de, "Daha kompakt bir orta saha oluşturmak için tek forvetle oynadım" ifadesini kullandı. Alman Teknik adam, Perşembe günkü maçla ilgili konuşmak istemediğini de vurgulayarak, "Barış'ın adalesinde sertleşme var. Yarın belli olacak. Belki bir ihtimal o da oynamayabilir" dedi. Feldkamp Dünya Kupası kuraları ile ilgili de, "Herşeyden önce İsviçre'ye gideceğimiz için sevinelim ve tadını çıkaralım" diye konuştu.

CannibalMyth demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
ohaa okumadan yorum yapmıyalım 3 msj oncesi Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Dikkat kor edecek nerdeyse Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

ne grek var ağzını bozmana izlemeden yorum yapmayalım dedim bu genelleme olarak söledim
Pardon biraz ağır kaçtı galiba ama Etki tepki diyelim gecelim :mrgreen:

Yerlerde Süründük, Çok Gece Uyumadık, Stadtın Önünde Betonda Yattık, Stadlarda Ismim, Kalelerde Resmim, Vazgectim Hayattan GALATASARAY'im için, Öyle Bir Sevda ki Tarif Edilemez, Kalplere Yazmışız, İnan hiç silinemez, Dünya HepDönüyor, Ömrümüz Bitiyor, GALATASARAY SEVGISI BIZDE HIÇ BITMIYOR!

Yukarı Alt