Hacım, öncelikle Win 7'ye geçtiğin için seni kutluyorum, yerinde bir tercih. :P

Program dediğim gibi beta. Bittiği zaman installer ile paketleyip, kurdurmam gerekecek. Öyle de olması gerekiyor, başlangıçtaki bazı ayarlar için.

Diğer herkeze yorumları ve düşünceleri için teşekkür ediyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ilker Cindik demiş ki:
Reklam alanının biri zaten sana rezervasyon merak etme :P

uuuu heyecan yaptım şimdi hacım yaaa ufff müthiş olacak beta'sından çıkmalıyız 2010'da bro :muck:

Fre3sTyLe demiş ki:
Program yakıyor win7 ayrı bir yakıyor Okan abi 8)
merci canım merci, brasil arka planı koydum temada değişiyor wallpaperda brezilya'ma bakıp bakıp duruyorum o arkada gördüğünüz ise coppa coppana rio de jenairo :twisted: :mrgreen:

Hacı madem indirdin,kullandın; senden bir isteğim var.

Yani indirdin, tahmin ettiğin gibi mi çıktı? Şu da olsa güzel olurdu, bunu koymalıydın dediğin bir şey var mı?

Benim için önemli olan bu zaten, yayınlamaktaki amacım da bu.

program torrent gibimi işliyor yoksa crackage gibimi işmiyor acaba onu merak ediyorum ayrıca güzel program olmuş...

Quxera demiş ki:
Aşağıya indirilenler olabilirmi acaba ?
Mantıklı bir yaklaşım.

Ancak her incelenen içeriğin gerçekten indirilmiş olup olmamasını anlamak koay değil açıkcası.

Belki ilginç ve karışık algoritmalarla çözülebilir. Bunu düşüneceğim adamım, sağolasın.

Prada

Kullanmadığım programın kalmadı buyuk adamsın vessellam.. Harika olmuş hacım ellerine sağlık dünyaya açılma vakti geldi diyorsun :muck:

BoOoOS demiş ki:
bLaster demiş ki:
program torrent gibimi işliyor yoksa crackage gibimi işmiyor acaba onu merak ediyorum ayrıca güzel program olmuş...
Torrent
Programda torrent içerikler de bulunuyor, cracklenmiş içerikler de.

Direk linkler de bulunuyor, parçalara bölünmüş linkler de.

Bişiler bulunacak bakalım. :nod:

Güzel program, umarım kısa zamanda başarıya ulaşır.
Program LiweMire Bearshare gibi internet kullanıcıları arasında arama yapıyor galiba, elinize sağlık :wink1: :thumbsup:

HurRicanEmJ demiş ki:
bir sorum olucak program cok güzel amma arama yerine istedim seyleri arattımda cıkmıyor bende mi sorun var acep
Program henüz beta, sadece 21 adetlik içerik mevcut. Son sürümüyle birlikte, dilediğinizi arayabilirsiniz. :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
neyin gidişi gelişi ahahhaa ilkercindik hep buradaydı fazla yazmıyordu vakti yoktu :kalp:

Yukarı Alt