Total Video Conventer Önceden Çalışıyordu.Belli bir süre sonra videolarımın formatını değiştir dediğimde otomatik kapanmaya başladı. Bende silip tekrar yüklüyeyim sorun geçer diye düşündüm. Sildim ve tekrar yükledim sonra ise programı açılıyor. Tam formatı değiştire tıklıyorum ve hata gönder-gönderme hatası çıkıyor. N'apıcam? Serial ile programı süresiz kullanıyorum. Yani trial değil. Önceden olmmuyordu ama şimdi oluyor.Neden ve n'apmalıyım? yardım..

Arkadaşım lisans bitmedi. Total video conventer 'ı tekrar silip yükledim.Düzeldi , yine çevirme yapmaya başladı. Ama sonra yine ikinci çevirmemde hata verdi. Bunu soruyorum enden diye? Lisans bitti diye bir şey söz konusu değil!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sistemi güvenli kipte aç ve programı kaldır sonrasında başka bir versiyonunu tekrardan kur bakalım sorun devam edecek mi ?

Tamam sizin dediğiniz yöntemi bir deniyeyim , sonucu en kısa zamanda yazıcağım...

Jigsaw

Aileden
İçindeki cfg, ini gibi dosyaları kurduktan sonra Salt Okunur yap üstüne yazamasın her açtığında ilk açıyormuş gibi kullanabilirsin belki.

Yada programı kurmadan önce bilgisayarının saatini 10 yıl ileri al .Daha sonra saati geri al 10 yıllık bir trial süren olsun XD

Jigsaw

Aileden
JasonWalker demiş ki:
Yada programı kurmadan önce bilgisayarının saatini 10 yıl ileri al .Daha sonra saati geri al 10 yıllık bir trial süren olsun XD
Muhahaha, eskiden hatırlarım bu Bios saati değiştirme manyaklığını Macromedi MX 2004 ümü senelerce kullandıydım. Ama artık yeni nesil programlar tarih gelince değil, sayaç olarak çalıştırıyor malesef. :mrgreen:

Jigsaw demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
Muhahaha, eskiden hatırlarım bu Bios saati değiştirme manyaklığını Macromedi MX 2004 ümü senelerce kullandıydım. Ama artık yeni nesil programlar tarih gelince değil, sayaç olarak çalıştırıyor malesef. :mrgreen:
hala tarihe göre yapanlar var ama :mrgreen:

Yukarı Alt