yardım edin sp farm charlarım hep ışınlanıyor hep onları getiriyorum.Bunu ışınlanmaması için bi çözüm yolu yok mu??

silkroadlife

Bilgiliyim
ProAnqeLLs demiş ki:
yardım edin sp farm charlarım hep ışınlanıyor hep onları getiriyorum.Bunu ışınlanmaması için bi çözüm yolu yok mu??
biraz daha açıklamalı yazarmısınız hiç bişey anlayamadım

Demek İstio Ki Farm Charlarını Hergün Onglara Götürmek Zor Oluo Torque de Towna Işınlamadan Orda Nasıl Doğmalarını Sağlayabilirim Glba :D

silkroadlife demiş ki:
ProAnqeLLs demiş ki:
biraz daha açıklamalı yazarmısınız hiç bişey anlayamadım
Bu Soruyu nasıl anlamadıgını ben anlamadım.. Arkadaş diyokı Sp Char'ı kasıyorum Torque İle oyuna giriyorum fakat Her seferinde Char Town'a Işınlanıyo .. Işınlanmasını istemıyorum Bunun bir yolu varmı..

Ps. Ben Yok olarak biliyorum ama ilerde berki ışınlanmayanı çıkar :sfff:

evet aynen onu diyorum nasıl saglayabilirim vede kendi charımın orda dogmasını çünkü ekran kartı bi hata veriyo tak tekrar town

NuKeR_CiX demiş ki:
Pek Sanmıorm ve Torque'un Neden Return Çektiğinide Anlamış Değilim

Bence Torquede swap to client yani clienti karşına getir gibi birşey.Bence direk client karşına gelmez.Oyun dosyaları paket verilerden oluştuğundan dolayı bir flash yerinde çarı karşına getirmesi gerekmektedir.Buda ışınlanma noktası olabilir diye düşünmüş olabilirler.Çünkü en az görüntü ve donmayı sağlamayacak görüntü orasıdır. Dediğimden birşey anlamamış olabilirsin. Ama biraz düşün anlayacaksın.

XER0 demiş ki:
Bana kalırsa, Client'i başlatmak için bir teleport olayı gerekiyor, bunun için ilk oyuna giriş teleportunu kullanıyor; ama torque ilk oyuna giriş teleportunu clientlessta atlıyor, bu durumda return çekmeden client başlayamaz.

XER0 demiş ki:
Bana kalırsa, Client'i başlatmak için bir teleport olayı gerekiyor, bunun için ilk oyuna giriş teleportunu kullanıyor; ama torque ilk oyuna giriş teleportunu clientlessta atlıyor, bu durumda return çekmeden client başlayamaz.
Çok Mantıklı Geldi :thumbsup:

o zaman şöyle yapsam charları götürsem yerlerine retunları satsam npc ye ışınlanamaz bu sefer orada kalır ama res işlerini nasıl yapacagım nasıl kabul ettirecegim

Bénim Duyduquma gÖre kullanmıyorum ama I ya Basınca Karaler Arasında 3. e koyarsanız returnunuzu BasmıyoRmuş ... :thumbsup:

Eğer return koymazsan toque çalışmaz ve onunla youna giremezsi charların ışınlanmasını istemiosan swap to client deme gel char setting s kısmına oraya kasan charın adını yaz ekle kasan charlada ezik charlara party at otomatik giryolar zaten ama unutma swap to cliente basamıcan

kardeş bende farm yapıyorum swap client yapmıyorum ben kasma yerine götürüp char girdiğinde sadece select diyorum swapa basmıyorum bu yüzden char orada kalıyo ama sen charı göremiyon master list e de hangi char ile kasıyorsan onun ismini yaz istediğin komutları yapıyor

_C3ribR4L_ demiş ki:
Eğer return koymazsan toque çalışmaz ve onunla youna giremezsi charların ışınlanmasını istemiosan swap to client deme gel char setting s kısmına oraya kasan charın adını yaz ekle kasan charlada ezik charlara party at otomatik giryolar zaten ama unutma swap to cliente basamıcan

nasıl yani tam olarak anlatırmısın

Storm sadece charını seçip select diceksin char settingden kasan charının adını add yapıp ekliceksin sonra o charla komut verebilirsin ona

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Turk__ demiş ki:
NuKeR_CiX demiş ki:
Pek Sanmıorm ve Torque'un Neden Return Çektiğinide Anlamış Değilim

Bence Torquede swap to client yani clienti karşına getir gibi birşey.Bence direk client karşına gelmez.Oyun dosyaları paket verilerden oluştuğundan dolayı bir flash yerinde çarı karşına getirmesi gerekmektedir.Buda ışınlanma noktası olabilir diye düşünmüş olabilirler.Çünkü en az görüntü ve donmayı sağlamayacak görüntü orasıdır. Dediğimden birşey anlamamış olabilirsin. Ama biraz düşün anlayacaksın.
haklı olabılırsın bence ılerde paralı olacak sımdı deneme surumu gıbı bırsey

bir şe ysorucam kardeş return olmassa sen torque ile nasıl giriceksin hata veriyor kendi hatasını. Çantandan her sefeirdne de ışın çekiyor çünkü sen swap dediğin an o ışına baıyor seni kente görüyor ordan başlıyorsun

charı yerinde bırakırsın swap to client açmazsın saten sp kasıyosun pt yollarsın oda pt girer şehre gidip uğraşmazsın

Yukarı Alt