:?: :?: :?: Bu programı İlk KUlanmaya Başladığımda Böyle bi Sorun yoktu ama 3-4 Gündür Serverde Yer Olduğu anda Connecting World Server dio Ondan Sonra Dc atıo Bu sürekli Böle Bide Bu torqe cardaki Return scrolları sömürüo Buna Napcaz Carda Return Scrool Olmadımı Girmio ? Lütfen bi yardım edinn ?

alican96 demiş ki:
:?: :?: :?: Bu programı İlk KUlanmaya Başladığımda Böyle bi Sorun yoktu ama 3-4 Gündür Serverde Yer Olduğu anda Connecting World Server dio Ondan Sonra Dc atıo Bu sürekli Böle Bide Bu torqe cardaki Return scrolları sömürüo Buna Napcaz Carda Return Scrool Olmadımı Girmio ? Lütfen bi yardım edinn ?
İlk Sorunu Tam Anlayamadım Ama 2. Sorunu Cevaplıyım. Charda Return Scroll Olmadıgı Zaman Normal Oyuna Gırmelısın Cunku Obur Turlu Return Hatası Alırsın.Normal Oyuna Girmekte Bıraz Zor Oluyor Normal Olarak . :wink1:

Brooklyn

Buralıyım
İlk sorun bendede var .

ID PW +server seçip Login tıklıyorum.
Deniyor onda sorun yok .
Aynı zamanda ben server durumunu kontrol ediyorum . Server boşalınca torque DC veriyor tekrar full dolunca denemeye devam ediyor.
Varmı acaba sebebini bilen ??

bendede torque değil açılması çift tıklayınca hata veriyor.Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderilebilir öyle şey diyor yardım edin be lütfen ben sroya girmek için 10 saat denemiş adamım ,etmediğim küfürler kalmadı bu legend IV. de

srocu15 demiş ki:
bendede torque değil açılması çift tıklayınca hata veriyor.Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderilebilir öyle şey diyor yardım edin be lütfen ben sroya girmek için 10 saat denemiş adamım ,etmediğim küfürler kalmadı bu legend IV. de
3-) Client'inizin kesinlikle orjinal olması gerekiyor.

6-) Uygulama yapılandırması doğru olmadıgınıdan bu uygulama başlatılamadı.uygulamayı yeniden kurmak sorunu düzeltebilir. Bunun çözümünü bir üstteki maddede söylemiştim yine söyleyeyim ; http://www.dosya.tc/vcredist_x86.exe.html indirip kurun.

bunları bir deneyin

bende giriyorum login cubugu dolmuyor windowsuda upladım hosts dosyasına baktım joymax fln da yazmıo napmam gerekir

Yukarı Alt