1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

torque return scrool sorununu cözdüm (test ettim çalıştı)

1. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biden kafamın ustunde bir ısık yandı vahiymi geldi nedir :lol: neden return scrollar 1. bolumun 1. sırasının 3. slotunda olacak diye. yeni actığımız sıfır bir carın return scrolları orada bulunuyor cunku yanlıs hatırlamıyosam. eee torquede yeni bir çar olusturma kısmıda var o kısmı doldurursak torque yeni actığımız sıfır çara girecek ve return hatası vermıyecektır. tabi 1 lvl çarı napacaksak oda ayrı bir mesele değişiklik olur sıfırdan çar kasarız :confused1: . pek sorunumuzu çözmüyor ama return hatası vermeden oyuna girer. ayrıca benim gibi silki alıpta 4 gündür oyuna giremeyip preyi basamayanlara bir çaresi olabilir ticket sıfır carda çalışır o ayrı mesele bizim asıl çarımıza ticketin faydası olmaz stal çarı olarak kullanacaksak tam ideal zaten programda stal içinmiş sanırım. hee dersenizki benim accontda zaten 4 tane çar var çarların return scrullarıda 3. slotta degil yaapcak birşey yok..

..............................................................................................................................
    birkaç gün sonra
    torque ile oyuna giremiyordum bazılarında olduğu gibi bendede retrun scrullar olması gereken yerde degildi bugun test etme şansım oldu ve çalıştı. normal şekilde torque ile bağlanın accounta bağlandığı zaman iki yan sekmeye geçin yeni bir çar açın 1 lvl ve bağlanın hata vermeden oyuna giriyor.

2. cigercideba

cigercideba Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. dogstein

dogstein Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bundan bişey anlamadım yanı 1 lwl çar açacaz onunlamı kasacaz ?

4. Osaka

Osaka Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ilginç fikir çalışırsa dahisin arkadaşım :P

5. dogstein

dogstein Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sıfır açtığımız çara gırıp ne yapacaz?

bize normal kendi çarımız lazım

6. ahmet_bahadir

ahmet_bahadir Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baska bi carla oyuna sokamadıgımız carın yanına baska bi carla gelelim ve itemli pt atalım yere return atıp alalım return carımıxa gelecektir ozmnda oyuna girebiliriz :thumbsup: :mrgreen:

7. eLempTRa

eLempTRa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında kanın güzel ama ben kesin çözüm buldum returnlar ya ilk 4 bölmeden birinde yada ilk slota koyulması gerekiyor yoksa oyuna girmiyor 3. yada 1. de olması lazım yoksa oyuna torqueden girmeyi unutun hayırlı kasmalar :D

8. eLempTRa

eLempTRa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırsam anlamadım dediğine ve pek mantıklı gelmedi :confused1:

9. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız 1 lvl car bır ısımıze yaramaz bıze kendı carımız lazım. bu teknik benim kısmen ısımı gordu hicbir sekilde oyuna baglanamıyordum return lar olması gereken yerdede degıldı. oyuna torque ile gırdım yenı yan car actım premıum aldım tıkladım aktıf hale getırdım artık kendı carıma gırebılıyorum ama premıumun tıcketı 1 lvl carda calısıyor.