Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Acount aldım ama 2 tane alınca reject ettiler şimdi bişiler yapma şansım varmıdır acaba ?

yaw bende uye oldumda nerden ındırecem bunu yaaw download dıyorum hıc ındırme lınkı gelmiyor

1538440 yordam giriş noktası, msvcrt.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.

hatası alıyorum yardım pls

arkadaşlar ben indirdim bunu sroya atttım calıştırdım dosyaları indirdi ama velaykin client tanıtmak için veya oyuna bağlanmak için cabaladığımda logging felan yazıyor ama char oyunda değil... ne iş anladım ne oluyor calışmıyormu bu program ? yada yanış yaptığım 1 seylermi var ...yardım lütfen

Kayıtlar birmiş limit falan dio indiren birisi upload edip koysun lütfen yha Bizde yararlanalim Lütfen birisi koysun upload edip

Is this a question?: arkadaşlar siteye üye olmaya çalısıyorum bu hatayı veriyor gizli soru ile alakalı çok şey denedim ama kabul etmedi sebebi nedir bilen varmı aranızda

İngilizcen yokmu senin outlaws yada ilk sayfada yorumları oku o soruya vereceğin cevap yes yaz geç.

uyelik alınmıo is this a questions?: die bisey var ne yazarasam yazayım kabul etmio bilen biri varmı ne yazılacak oraya

is the question sorusuna Yes diye cevap weriyoruz da bn bulamadım nerden indireceğimizi ama üye oldum

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt