Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
|SicknesS| demiş ki:
You Don't appear have a key? hatasi verio bu ne? :S
Arkadaşlar sorununuzu çözdükten sonra bu hatayı bu şekilde çözdüm diyip diğer üyelerede biraz yardımcı olsanız fena olmaz :roll:

Ben söyliyeyim , indirmeniz gereken 2 link var birincisi torque ikincisi ise sizin torquesro.info'daki şifrenizi programa gösteren bir dosya , bu dosyayıda indirip silkroad klasörünün içine atmanız gerekiyor.

mükemmel kardeşim benim şöle bi hata alıyorum vcredist_x86 yükledim ama devam ediyor bir bilgin varmi

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
|SicknesS| demiş ki:
Error, too many connections. diyor hep :roll:
If I'm not mistaken this error reports, that there are 10 or more Silkroad connections currently active. Have loaded up SBot clients, guess it counts the connections globally, right?

Forumundada senin dediğin sorunu yazmışlar bu cevap verilmiş . 10 tane silkroad zaten açıksa birde torque'den açamazsın diyorlar.Açık değilse pc'ne reset at.

izmirdenden demiş ki:
mükemmel kardeşim benim şöle bi hata alıyorum vcredist_x86 yükledim ama devam ediyor bir bilgin varmi

- Resim Silinmiş.
Netframework ve agbot'ta gerekli olan dll geyiğini indir olması gerekiyor...

Son düzenleme:
Kemalist demiş ki:
|SicknesS| demiş ki:
Error, too many connections. diyor hep :roll:
If I'm not mistaken this error reports, that there are 10 or more Silkroad connections currently active. Have loaded up SBot clients, guess it counts the connections globally, right?

Forumundada senin dediğin sorunu yazmışlar bu cevap verilmiş . 10 tane silkroad zaten açıksa birde torque'den açamazsın diyorlar.Açık değilse pc'ne reset at.

Tskler, Acik degil resetleyim :P

tıkladıgım zaman ıd pw istiyor yazıyorum ana sf ya atıyor indirme başlamıyor garip

şimdi biz kullanamayacağızmı ?bunu üyelik alamadık bitmiş...*?*lütfen cvb... yada çözüm...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt