ArkadaşLar Şimdi O Return işi Keyfimizi Bozdu. oyuna girmek gerekior o itemi oyuna girmeden nasıL halledeceqiz :S

bir kere oyuna girip ayarları elle yapmanız gerekiyor. şu anda başka çözüm yolu yok.

Arkadaşlar sorun returndan değil ben return hatası aldım chara girdim return vardı cahrda ama begining returndu 50 tane return aldım gene o hatyı verdi oyuna girerken her gun 1 2 kere verir o hatayı çözümü bulamadım ama oyuna giriyor bir kere hata veriyor sonra oyuna giriyor :d

Brooklyn

Buralıyım
Offf off normalde oyuna almıyor ki yaa .
İşimiz checke kaldı artık .
Hadi zeus check lütfeen :D

bende retrun scroll varken girmiştim ama pc yeniden başladı :S:S gitti sonra denedim retrun scroll hatası verdi :D:D

bence return le ilgili deil
çünkü bende olduuna eminim yha
ama diosanız ki ille de bilmem kaçıncı slotun bilmem kaçıncı sırası bilemem...

Programı kullamaya başladığımdan beri return scrool çantanın neresinde olursa olsun kabul ediyordu fakat 2 gündür 3. slota koymadıkça kabul etmiyor .

Aldım 50 tane koydum 3. slota return scrool derdi kalmadı :D

:confused1: yaa bunun baska bi çözüm yolu yok mu ayarlardan return kullanmaması için car taxi yerinde bırakıom bi acıom hotanda yardım plsss :cry: :!!&%&! :confused1:

evet ya hep şehir merkezlerinde bırakıyo çarı bence o return u neden istioy biliyoımusunuz köye dönmek için hani girip çıktığımızda köyde buluyoruz ya bi deneyecem bakıyım return scrool harcıyor mu

arkadaslar bu sorunun cözulmesı cok kolay bişe tabikide ama bu hatayı yapabılen cok az kısı var cunku bu sorunla cok fazla karşılasıyoruz bu sorunun gıderılmesı return scroll ları envanterınızın page 1 yanı 1 cantanın ilk sırasında 3 yere koyun 1 sıranın 3 slotuna koyun tamammen ortadan sorun kalkar :lol:

Yukarı Alt