1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"Topu tutamadık böyle oldu"

1. JbS

JbS Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kaldırım mühendisi
    Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones 1-1 berabere kaldıkları Kocaelispor maçının ardından rakibin kendilerinden daha çok koştuğu için bu sonucu aldıklarını söyledi.
    İspanyol teknik adam maçın ardından düzenlediği basın toplantısında 2. dakikada öne geçtiklerini hatırlatarak, "Ama rakip daha çok koştuğu için ve biz de topu tutumadağımız için bu skor ortaya çıktı. Bazen topu tutarak iyi savunma yaparsınız. Çok iyi yaptığımız bu işi bugün başaramadık. Top daha çok rakipte değildi belki ama daha çok koşan onlar oldu. 3 maç yüksek tempoda oynadık ama bu maçta tempomuz da düşüktü" dedi.

Bir basın mensubunun "Maça neden Kazım'la başladınız?" sorusuna ise "Ben kimi hazır görüyorsam, kim iyi durumdaysa onu oynatıyorum. Maçtan önce Gökhan Emreciksin beklentisi sizin beklentinizdi. 2 puanlık kayıp bugün lider olma şansımızı kaybettirdi. Yastığa başımızı koyduğumuzda lider olarak uyuyacaktık ama bu şansı teptik. Bence bu ligde son 4-5 hafta toplanan puanlar şampiyonu belirleyecek" diye konuştu.

Tecrübeli teknik adam "Fenerbahçe'nin istikrarsız olduğu görüşüne katılıyor musunuz ?" sorusuna da gülerek "Bunu mayıs ayının sonunda göreceğiz" cevabını verdi.

Aragones Kazım Kazım'ın oyundan çıkarken Fenerbahçeli taraftarlar tarafından yuhalanmasıyla ilgili olarak da "Ben kişisel eleştiri yapmam. Benim takımımda 29 oyuncu var. Bugün yuhlanır başka bir maçta alkışlanır. Ben hiçbir futbolcumu eleştirmem. Bu sizin ilgili alanınız. O kritikleri gazete ve televizyonlarınızda siz yapacaksınız" ifadelerini kullandı.

ERHAN ALTIN:"POZİSYON DAHİ VERMEDİK"
    Kocaelispor Teknik Direktörü Erhan Altın maçın ardından düzenlediği basın toplantısında futbol adına iyi şeyler yaptığıklarına inandığını belirterek, "Fenerbahçe'nin kalitesinin de zaaflarının da bilincindeydik. Bir hafta boyunca yaptırdığım çalışmaları futbolcularım sahada harfiyen yerine getirdi. Onları canı gönülden kutluyorum. Fenerbahçe'ye pozisyon dahi vermedik. Oyun felsefemiz alanı sıkşıtırarak ve aynı zamanda da adam kontrolü yapmaktı. Roberto Carlos ve Gökhan Gönül'ün arkalarına atacağımız toplarla da tehlikeli olmaya çalıştık" dedi.

Sonradan oyuna giren ve attığı golle takımına beraberliği getiren Hamza'yla ilgili olarak ise Altın, "Bu bir taktik çalışmaydı. Bursaspor maçında da sonradan oyuna giren Hamza, burada da golü attı. Benim felsefemde yedek futbolcu yoktur hazır futbolcu vardır. Hamza da bunlardan biriydi. Taktik gereği sonradan oyuna aldık o da golünü attı. Bu bir puan bizi umutlandırdı. Ligde kalmak için mücadelemizi sürdüreceğiz" diye konuştu.

2. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
    Bu adamı ne zaman gönderecekler acaba? Basın toplantısında neresini kaşıdığı belli değil tospanın. Oynatamıyor da. Futbolcuya lig esnasında 6 gün izin veriyor, kendisi Kapadokya'ya gidiyor. Alex Dubai'ye, Guiza İspanya'ya...