Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ya bu konuyu niye bu kadar uzattınız ki? Arkadaş sadece uyarmak istemiş. Hepsi bu. Sanırım konu yanlış anlaşılmış. Ya da ben kaçırmışım. Ama bu konu nedense bana pek saçma gelmedi. Olaya post kasmak olarak değil de bir de diğer tarafından bakın. Mesela yeni gelenle bu topici görürse belki bundan bir şey kapabilir. Konu fazla uzamasın. Ben yatıyorum. Saat 3:30 gibi gelirim. İyi geceler...

Bak blackrain Adem abi kendiside yazmıs görevini en iyi sekilde yerine getirmeye calısıyor ve hiç taviz vermiyor öyle forumda birileriyle uğrasacak biri deil.Bu konuyu ben acsaydım tepkisi banada aynı olurdu.

Ps:ayrıca bu off topice yerli yersiz konu acılmasına karsıyım.

CaN_KsK demiş ki:
Bak blackrain Adem abi kendiside yazmıs görevini en iyi sekilde yerine getirmeye calısıyor ve hiç taviz vermiyor öyle forumda birileriyle uğrasacak biri deil.Bu konuyu ben acsaydım tepkisi banada aynı olurdu.

Yahu abi tabikide ilk olarak bu konun silinmesinden yanındayım ama bi insanın üstüne bukadarda gelinmezki ama onun görevine saygım sonsuz...

Üstüne gelinmesi diye birsey yokki.
Düşün sana hergün 100 lerce kişi gelip sunu söyle yapın derse tepkin aynı hesaba denk gelir anlıyoruz güzel kardeşim senin iyi niyetini.

Abi yapma Allah aşkına A.T.P Off Topicin mod. u değil... Ayrıca orası ayrı konu Ben Kimseye emir vermedim sadece yetkili kişilere böyle bir fikir sundum bunda yanlış anlaşıllcak birdurum yok

Ben ne diyorum istek bölümü var A.T.P de aynısını dememişmi?
Ayrıca Mod lar sitenin her bölümüyle ilgilenirle + olarak kendi bölümleriyle daha çok ilgilenirler.

CaN_KsK demiş ki:

aynen öyle, acımam çizerim seni Cancan :P

@blackrain
sen alıngan bir kişiliğe sahipsin, bunda benim kabahatim yok. İyiliğine desem de kötülüğüne anlayacaksın nasılsa.Kendimi boş yere yormam bundan sonra.

Zaten ben kime ne desem kötü oluyorum bu forumda.Kendi işime baksam ölecem sanki , bana ne el oğlu ne yaparsa yapsın. :detective:

Abi Biliyorum Ve Dedim yanlış yere açtığımın farkındayım benim meselem yanlış yere açmış olmamın vermiş olduğu tepki değil..
Bana karşı yapılan sert ve ağır tepki :S

Yukarı Alt