Arkadaşlar Off Topic Adlı Forumun altında Çok Fazla Topic Var Mod Arkadaşlara Rica Ediyorum Kitlenmiş Ve uzun Süre Bakılmayan Konuları silseler Fenamı Olur??? DESTEK PLS :)

Topicler silinirse o topice bişey yazmış insanın post sayısıda otamatik olarak gidiyo bu yüzden silmiyolar...Daha öncede önerilmişti bu ztn o zamanda sölemişlerdi silinmez diye :thumbsup:

AllStAr demiş ki:
Topicler silinirse o topice bişey yazmış insanın post sayısıda otamatik olarak gidiyo bu yüzden silmiyolar...Daha öncede önerilmişti bu ztn o zamanda sölemişlerdi silinmez diye :thumbsup:
Bak Hiç Bu açıdan düşünmemiştim :D ( hiçdeğilse açtığım bu topici silin ben kirlilik yapmış olmıyayım :) )

ya gözünüzü seveyim bırakın topic kirliliğini bilmem neyi de forumdaki bilgileri öğrenmeye, bişeyler kazanmaya bakın.

Topic kirliliği diye başlık açınca bu kirliliğe katkıda bulunmuş olmuyor mu sanıyorsunuz?
Biz bilmiyor muyuz silmeyi,kilitlemeyi,çöpe kaldırmayı?
Lütfen yönetimden bir isteğiniz varsa istekleriniz önerileriniz bölümüne açınız. ya da özel mesaj yazınız.

bak Senin Benimle Ne Problemin Var Bilmiyorum Aam Yeter Artık Ne Var Bu konuyu tatlı Bir dille anlatmış Olsan Ben Sana Bişey Demedim DEMEM/DİYEMEM de Forumda Bir Büyüğümsün Diye Susuyorum Ve Sadece Susuyorum... Çok Üstüme Geliyorsun Yeter Artık Benimle Uğraşma Lütfen LÜTFEN !

blackrain demiş ki:
bak Senin Benimle Ne Problemin Var Bilmiyorum Aam Yeter Artık Ne Var Bu konuyu tatlı Bir dille anlatmış Olsan Ben Sana Bişey Demedim DEMEM/DİYEMEM de Forumda Bir Büyüğümsün Diye Susuyorum Ve Sadece Susuyorum... Çok Üstüme Geliyorsun Yeter Artık Benimle Uğraşma Lütfen LÜTFEN !
Adem abi zaten insan gibi anlatmış bunda pek bir kötü cümle yok lütfen polimiğe girmeyelim arkadaşlar.Sadece söylemi bu senin konun istek konusudur ve off topicte işi yoktur istekleriniz önerileriniz diye bir bölümümüz var oraya aç demek istemiş sadece bu kadar :|

blackrain demiş ki:
Ayrıca Sana Karşı Kibarlığımı/Saygımı Hep Korudum Ve Devam Edeceğimde Ama Cidden yeter :S
sana laf atan olmadı ki genç arkadaşım. Sitede ona buna kafanızı takacağınıza gidip biraz bilgi kırıntısı öğrenin dedim. Sana sataşan yok.
Sanki site admini gibi yok bunu yapın,yok şunu yapın diyenlerden nefret ediyorum.Bir isteğiniz ya da öneriniz varsa koskoca bir forum bölümü açtık,oraya yaparsınız.

Gerekli görseydik konuları siler,taşır,kilitlerdik.Bir sebebi var ki konular hala orda.

Kimse kusura bakmasın "Sert mizaçlıyım" , işime karışılmasından hoşlanmam.En iyi şekilde de görevimi yapmaya özen gösteririm.

StarkDrache

Bilgiliyim
A.T.P demiş ki:
blackrain demiş ki:
Ayrıca Sana Karşı Kibarlığımı/Saygımı Hep Korudum Ve Devam Edeceğimde Ama Cidden yeter :S
sana laf atan olmadı ki genç arkadaşım. Sitede ona buna kafanızı takacağınıza gidip biraz bilgi kırıntısı öğrenin dedim. Sana sataşan yok.
Sanki site admini gibi yok bunu yapın,yok şunu yapın diyenlerden nefret ediyorum.Bir isteğiniz ya da öneriniz varsa koskoca bir forum bölümü açtık,oraya yaparsınız.

Gerekli görseydik konuları siler,taşır,kilitlerdik.Bir sebebi var ki konular hala orda.

Kimse kusura bakmasın "Sert mizaçlıyım" , işime karışılmasından hoşlanmam.En iyi şekilde de görevimi yapmaya özen gösteririm.
Bu Fazla Sert Olmuş Kanımca :detective:

@StartDrache
Herkesin bir dayanma sınırı,sabır taşı vardır. Benim de var.

Sen bir iş yapıyorsun,elinden geldiği kadar gayret sarf ederken, olaylardan habersiz ve yaptığın işten anlamayan birisi gelip senin işine karışırsa ne tepki verirsin?

StarkDrache

Bilgiliyim
A.T.P demiş ki:
@StartDrache
Herkesin bir dayanma sınırı,sabır taşı vardır. Benim de var.

Sen bir iş yapıyorsun,elinden geldiği kadar gayret sarf ederken, olaylardan habersiz ve yaptığın işten anlamayan birisi gelip senin işine karışırsa ne tepki verirsin?

Haklısın Ama Bence Fazla Sert. Boşver Bir Bilim Adamı Demişya ; Mutluyken Söz Verme Sinirliyken Söz Etme :curtain:

Ben sana bu güne kadar hiçbir kırıcı söz söylemedim senle polemiğe girmeye çalışmadım ama sen benden ne istiosun konuyu yanlış yere açtığımın farkındayım ama ben sadece bu forum (off topic) ile ilgili olduğu için buraya açtım yeter ama be kaçgündür bana demediğini bırakmadınnn... çok kırıcı oluosun ve ben hala daha sana karşı kötübirşey söylemiş değilim...
Ve kimseyede emir vermedim rica ettim öneride bulundummm... benden ne iistiyorsun bilmiyorum ama sert mizaçını başka yerlere sakla yahu niye benle muhattap oluosunki... biliyosun daha dün kavga ettik olayı büyütmemek için bakmasaydın konuma... ben san ne yanlış yaptımmm
[eskiden sana karşı saygım sonsuzdu bu forumdaki moderatörlere karşı daha dorusu... ama artık sana karşı tek saygım forumda benden üstün odluğun içindr bunu bilesin...]
[Hala Söylüyorum Benim Senle Bir Problemim yok Ve sana hala daha saygı duyuyorum... ama benim suçumu söle... yaptığım bi Aktif bir reklam suçumsa BANLAYIN beni Ozaman..]
PS: Yazımı Okuyan arklar yanlış anlaya bilir ben bu sitede hiçbir sitenin reklamını yapmadım/yapmam.. Sadece Başkabir sitede bizim sitenin reklamını yaptım okadar...

Yukarı Alt