1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

Toni Bayern'den ayrılıyor!

1. Metamorph

Metamorph Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bayern Münih'in İtalyan forveti Luca Toni, Mario Gomez ve İvica Olic'in transferleriyle takımdaki forvet sayısının çoğaldını belirterek, Baverya ekibinden ayrılabileceğini söyledi.
    İtalya Milli Takımı'nın katılacağı Konfederasyon Kupası nedeniyle takımıyla birlikte Güney Afrika'da bulunan Luca Toni, Bayern Münih'ten ayrılma gibi bir şansı olursa bunu kullanabileceğini belirtti.

"Bayern'e 4 tane kaliteli forvet çok" diye calciomercato.com'a konuşan İtalyan golcü, "Başka bir yere gitmem olasıdır" şeklinde açıklamalarını sonlardırdı.

Fiorentina'dan 2007 yılında Bayern'e gelen Toni, 2005-06 sezonunda Serie A'da 30 gol barajını geçerek, 1950 yılında Antonio Angelillo'nda sonra bu rakama İtalya'da ulaşan ilk oyuncu olmuştu.

2. SmackWar

SmackWar Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Toni gibi topçuyu daha zor bulur Bayern..

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    233
    Ödül Puanları:
    63
    toni nasıl bir futbolcudur ben halen anlamış değilim adamı yakından takip ederim futbolu o kadar kötü ki 3.lig siirt köy hizmetlerinde bile oynatmam bir ligte 30 gol atmış olmasıda hiçbirşey ifade etmez, guiza da 27 golle ispanya gol kralıydı ama tr de 12 gol attı, hoş futbolu mükemmel ama o gol atmasada oynasın bana yeter.

4. joLLy jaRin

joLLy jaRin Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :thumbsup:

5. SmackWar

SmackWar Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teknik olmasada boyu ve fiziği var zaten o golleri ya kafayla yada dönen toptan atıyor.