1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Tomb Raider sorunu

1. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Evet beyler dün heyecanla Tomb Raider'i yükledim. Üstelik akk varken. Uzun bir yükleniş sonunda oyunu kurdum ve burada sorun başladı. Oyunu açıyorum. Daha yapımcı firmaları gösterirken kasmaya başlıyor. Sonrasında grafikler eciş bücüş yeşil yeşil grafikler çıkıyor. Hadi neyse böyle böyle vardım menüye. Ki kasma hala devam ediyor. New Game diyip oyunu başlattım. Lara'nın o ilk baştaki konuşmasının yalnızca 2 saniye duyduktan sonra "TombRaider çalışmayı durdurdu" şeklinde bir hata geliyor. İnternetten baktım çoğu kişide aynı sorun var ama adam akıllı çözüm yok. Bilgisayarım kötü sayılmaz 6gb ram i5 işlemci falan var. İnternetten 2 tane update indirdim yarar sağlamadı. Oyunun sürümü skidrow. Acil yardım lazım hevesim kursağımda kaldı çünkü :(

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  2. Zippy

Zippy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    i5'in kendi hd4000'ini ile çalıştırıyorsundur.Ayarlardan diğerine geçirmen lazım.Ama zaten performansdaya yapacak birşey yok

3. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Evet display olarak intel kendininkini kullanıyor. Başka seçenek var mı diye baktım sadece Intel duruyor. Nvidia GeForce GT 520M ekran kartım var. Nasıl bunu kullanılan yapacağım olmadi:

4. Zippy

Zippy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağ tıklayıp nvidia control panelini aç orda değiştireblir grafik tarzında bişey olmalı bendeki ATI o yüzden Nvidia'da nasıl işliyor bilmiyorum

5. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacım kasıyorsa ekran kartındandır ramla ya da işlemciyle alakası olduğunu sanmyorum.

6. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Omg. Onu hallettim sonra oyunu açmaya çalıştım açılmadı. Ayarları eskisine döndürünce açılıyor. Sağ tıklayıp oradan grafik işlemcisini değiştireyim dedim. Gene aynı sonuç. Benim ekran kartıyla açmıyor sadece Intel ile oyunu açabiliyorum. Onla da oynayamıyorum.

7. TanerUNER

TanerUNER   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İşsiz
    Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
    daral: [tag]Zippy[/tag] i5'in hd4000 derken neyi kastetmek istedi acaba [tag]AngeLicMoon[/tag] i5 işlemcide entegre olarak gelen ekran kartı mevcut kart demiyelim de yonta çip :mrgreen: atom öyle diyelim.

8. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    gt520m ve 4gb ram ile bf3 mw3 oynuyorum hic kasmiyor.

9. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kusura bakmayın beyler ya bu aralar çok dalgınım :'( kızın anasıyla fena kapıştık.

10. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bu mesaj TanerUNER rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Ya kafa atacağım bilgisayara. Kendi ekran kartımı seçemiyorum. Dediğim gibi seçince oyun açılmıyor tepki vermiyor. Fakat Intel ile oyuna giriyor.Onda da az önce başlangıç videosunu izleyebildim ( nese: ) ve bir save oluştu. Save'e tıklayıp girmek istediğimde çalışmayı durduruyor summer4:

11. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Flood olacak ama sorunu çözdüm beyler.Nvidia bu sorunlar için bir güncelleme yayınlamış Mayıs'ta. İndirdim sonunda gördü hata vermeden ekran kartımı. Girdim high'da rahat rahat oynuyorum. Teşekkürler yardımlarınız için.