1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Tomb Raider - Reboot

1. Phantoso

Phantoso Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Donanım Teknisyeni

Square Enix ve Crystal Dynamics, Video Game Awards 2012'ye özel olarak yeni bir tanıtım videosu yayımladı ve oyunun oynanış görüntülerini bizlere sundu.

Lara Croft efsanesi geri dönüyor. Uzun süredir hakkında yeni bilgiler alamadığımızı yapımın yeni yılda yayımlanması beklenen bir tanıtımı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmış fakat Square Enix tarafından hemen kaldırtılmıştı.
    Şimdi ise dün gece düzenlenen Video Game Awards 2012'de yayımlanan bir tanıtım videosu ortaya çıktı ve hem Lara Croft'un hikayesini hem de oynanış görüntülerini bir arada bulabileceğimiz üç dakikalık nefes kesen bir tanıtıma sahip olduk.
    Görünüşe göre gemilerinin batmasıyla birlikte bir adada mahsur kalan Lara Croft ve ekibinin başından geçen olayları, Lara Croft'un bütün tayfayı kurtarma çabası ile birlikte masum bir genç kızdan, bildiğimiz Lara Croft haline gelmesine tanıklık edeceğiz.
    Tomb Raider, 5 Mart 2013 tarihinde PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürülecek.

Video Tanıtımı

Görsel Tanıtımlar​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. Phantoso

Phantoso Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Donanım Teknisyeni
    Bizim insanlarımız arasında gta ve counter strike oyunlardan başka oyun oynayan yok sanırım.

3. CezaAlp

CezaAlp Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    53
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

Forumda para topluyup bana pc alalım 2009dan beri yeni çıkan oyunları hiç onuyamadım :/
    Oyun güzelmiş ama :)