Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Togui Nedir Ne Değildir ?

Special thx to extraloob.com :kalp:

eyw saol okan abey :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
brk60 demiş ki:
Earth ghost flame mountain olayı ney ?

eklentinin adı ama tam bir bilgi yok ne zaman aktifleşecek bilinmiyor, ileride de aktif hale gelebilir bilgimiz olsun togui çıkarsa aaa şuydu diyebilelim buraya bakar tekrardan bilgileri yerine oturtabiliriz :muck:

okan abi çoşuyosun çoşturuyosun :D bu 2 gündür mikkemmel konular açtın :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Stormer demiş ki:
okan abi çoşuyosun çoşturuyosun :D bu 2 gündür mikkemmel konular açtın :wink1:

teşekkürler canımcım daha elimde 4 konu var ılıktan yapıyorum işte boş vakit buldukça ^^

İsimlere baktığımda çoğu isim Knight Online daki biFrost zone canavarlarına benziyo envy, gluttony vs ve bazı mob.lere specter fln bu oyunda knight a benzerse işimiz yaş :(

arkadaşlar earth gost town hakkında net bir bilgi çıkaramadım ancak flame mountain hotanın altında dikkat ederseniz dağlık bölgenin ismi oraya yeni bir cavemi gelicek yada orası açılıp roc mountain gibi mi olcak yeni mobslarmı gelicek belli değil

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yeni yaratıklar gelecek gibi duruyor belki legend 6 ile gelecektir.

sremu demiş ki:
arkadaşlar earth gost town hakkında net bir bilgi çıkaramadım ancak flame mountain hotanın altında dikkat ederseniz dağlık bölgenin ismi oraya yeni bir cavemi gelicek yada orası açılıp roc mountain gibi mi olcak yeni mobslarmı gelicek belli değil
Aşagıda Gördügünüz 140 bitmiş map benim bildiim gördügüm.Arkadaşın belirtigi gibi hotanın altında ki dağda Flame mountain yazıyo belkide bunlar gelecek 120 lv map daki cavarlardır hata video göreceksiniz o dagın altıda cave vardır adamlar durdukları yerde durmuyolarki çalışmaya devam ediyolar :D
http://www.youtube.com/watch?v=WtH53LQMIog

Yukarı Alt