Beyler ben tivibuya üye olmak istiyorum bu başlangıç paketine 1 Tl imiş bu her ay mı 1Tl mi gelecek yoksa belirli bir ay sonra değişecekmi bunun hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirebilirmi. :P

.size tavsiyem altyapı otursun sistemin daha sonra kullanmaya başlayın.biz tivibu kuruypruz bazı evlere ama cok sorun cıkıyor.en başta eve gelen telefon hattının 14gb kadar desteklemesi lazım.

DukeNukem demiş ki:
.size tavsiyem altyapı otursun sistemin daha sonra kullanmaya başlayın.biz tivibu kuruypruz bazı evlere ama cok sorun cıkıyor.en başta eve gelen telefon hattının 14gb kadar desteklemesi lazım.
Tivibu webden bahsediyorum summer6:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tivibu çıktığı gün aldım 1 TL fiyatla ve o günden beri herhalde 5-6 aydır kullanıyorum inanılmaz ucuz ve kaliteli hiçbir sorun çıkmaz gözü kapalı hemen alın standart paket alın ve o pakette kalın.

extraloob demiş ki:
tivibu çıktığı gün aldım 1 TL fiyatla ve o günden beri herhalde 5-6 aydır kullanıyorum inanılmaz ucuz ve kaliteli hiçbir sorun çıkmaz gözü kapalı hemen alın standart paket alın ve o pakette kalın.
Başlangıç paketinden almayı düşünüyorum 1TL . Standart Paket 4TL.

1 TL lik pakette Film vs gibi hizmetler yok sadece canlı yayın var.O canlı yayında kanalların sitesinden izlenebiliyor tabi senin tercihin.

ben ilk çıktığı gün kullanmaya başladım yaklaşık 2 ay ama toplasan 10 kere izlememişimdir gerek yok yinede sen bilirsin =)

Yukarı Alt