E.Cartman

Bilgiliyim
Titreşimli prezervatif satışı patladı

Titreşim halkasının sarsıcı etkisini yatak odasına taşıyan Fiesta Vibe hepsiburada.com’da en çok satılan kondom ürünü oldu.

Tüketicilere kalite ve güvenlik sağlarken eğlence, maksimum haz ve yeni zevkler sunmayı hedefleyen Fiesta, farklı bir his yaratan konturlara ve benzersiz titreşimli halkaya sahip Fiesta Vibe ile Türk tüketicilerin nabzını yakaladı.

Kullanıcılarının cinsel yaşamına hareket katan Fiesta Vibe, Ramazan ayında satışa sunulmasına rağmen, Fiesta ürünlerinin ana satış kanallarından olan hepsiburada.com’da en çok satılan kondom ürünü oldu.

hepsiburada.com’da 21.000 ürün içinden en çok satanlar listesine giren Fiesta Vibe’ın tavsiye edilen satış fiyatı ise 12 TL. Bu sitede kondom kategorisinde ilk 6 ürün için 4 Fiesta ürünü bulunuyor ve şu anda liderliği Fiesta Vibe sürdürüyor.

Çiftlerin yaşadığı hazzı ve uyarılmayı arttırmak için tasarlanan 3 konturlu Fiesta Vibe 35 dakikaya kadar kullanılabilen tırtıklı ve titreşimli bir halka (O-Ring) içeriyor.

Titreşimiyle hem erkek hem de kadın için yoğun zevk sağlayan halka toplam 35 dakika süreyle ya da açıp kapatılarak birden fazla kullanılabiliyor. Ağırlıklı satış kanalı eczaneler ve online siteler olan Fiesta Vibe diğer Fiesta çeşitlerinden farklı olarak 3’lü paketlerde satılıyor.

NOT:Gençler bu tip konuları sevdikleri için bu tarz konuları açma kararı aldım..:lol:

Normalleri sıktı artık zaten ya :P
Ps:Fiesta Vibe ismini öğrendiğim iyi oldu lazımdı zaten 2-3 tl fark var hemde ^^

OMG !
Prezervatif mi vibratör mü anlamadım.Karışık birşey olmuş bu .
Vibratör ; Yapay penis.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
DaRKWaTcH demiş ki:
OMG !
Prezervatif mi vibratör mü anlamadım.Karışık birşey olmuş bu .
Vibratör ; Yapay penis.
Vibratör; yapay peniste titreşim yaymaya yarar. Yapay penis apayrı bişey.

Paketi Hoş Tasarlanmış Denemek Lazım :)

not:deneyen olursa yorumları bekliyoruz :twisted: :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
prezarvatifi hiç sevmem one night stand ilişkilerde mecbur bırakılırsam olayın son 5dk. içerisinde kullanırım o vakitte zati gereksiz kalıyor, lakin 3 tanesi 12 TL çok para ama 1 kutu sipariş geçiyorum hemen zati hepsi burada.com'dan alacaklarım vardı bu prezarvatifi de alıp deneyelim bakalım :twisted:

Ps : ilk actionda illa isteyen hatun olursa bunu bi çıkartırım hatunun aklı gider :P

extraloob demiş ki:
prezarvatifi hiç sevmem one night stand ilişkilerde mecbur bırakılırsam olayın son 5dk. içerisinde kullanırım o vakitte zati gereksiz kalıyor, lakin 3 tanesi 12 TL çok para ama 1 kutu sipariş geçiyorum hemen zati hepsi burada.com'dan alacaklarım vardı bu prezarvatifi de alıp deneyelim bakalım :twisted:

Ps : ilk actionda illa isteyen hatun olursa bunu bi çıkartırım hatunun aklı gider :P
Hacım hatuna çaktırmadan son bikaç dakikada çıkar haberi olmasın hiç,öle şaşırtınca süper oluyor :beer:
Ps:Test edildi onaylandı :twisted:

Yukarı Alt