1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

TitanFall Burn Card Kullanımı

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

Zamanlama ne kadar betanın bitişine denk gelmiş olsa da , oyun 13 martta açılınca illaki birisinin işine yarar diye düşünüyorum.

Kartların kullanımı özünde çok basit ama bir o kadar gereksiz bir şekilde uğraştırıcı.

İlk önce altta ki resimde ki gibi "Burn Cards" yazılı menüye giriyoruz.Bu menü hem oyun lobisinde var hemde oyunun ana menüsünde mevcut.

Bu menüye girdikten sonra karşımıza aşağıda ki ekran çıkıyor , sağda bulunan kartlar elimizde olan kazandığımız ve kullanabileceğimiz "Burn Card" lar.Solda da 3 adet slotumuz yer alıyor.Slotlar seviye'ye göre açılıyor , ilk slot 9'da açılıyor.Burada yapmamız gereken şey bu oyunda kullanacağımız kartları seçip slotlara yerleştirmek.Bu oyunda diyorum çünkü bu karşılaşmadan sonra kullandığın kartlar siliniyor ve hepsini diğer oyun için tekrar seçmen gerekiyor.
    Menüdeyken seçtiğiniz Burn Cardları oyunun başlangıcında ve öldüğünüz de seçerek kullanıyorsunuz.Atıyorum son resimde gördüğünüz Amped Smart Pistol geyiğini kullandığınız da kayboluyor , kısacası el başlamadan önce kartı seçiyorsunuz size silahınız veriliyor ve öldüğünüzde silah gidiyor.3 kere burn card kullanabiliyorsunuz yani bir oyunda.Yukarıda da yazdığım gibi oyunun başlangıcındaysanız ya da öldüyseniz , "B" tuşuna basarak aşağıda ki ekranı açıyorsunuz ve bu elde kullanmak istediğiniz kartı seçiyorsunuz.
    Aşağıda kart seçme menüsü mevcut , kartın üstüne tıklayıp tekrar dirildiğiniz de kartın özelliği aktif oluyor ve söylediğim gibi öldüğünüz de özellik gidiyor.

*