Mercurydeki charımı belki titanda takas edicemde exlden kim var diyee merak ettim bu konu altından bana ulaşırsanız sevinirim :beer:

Takımı
Galatasaray
charının lvli kaç build nedir biraz daha detaylı anlatırsan 96 xbow ve 72 lvl ff. 850k spli warlock-cleric var takaslık.

DogukaaN demiş ki:
DuTy demiş ki:
neredeyse 1 k postun var hala öğrenemedin mi -.- forum ana sayfa>karakter alım satımları>titan
Sen dalgamı geçiyorsun benimle karakter alım satımları sence server sorusumudur guild tanıtım da değil o yüzden buraya açtım ve aşağıya charların resmini eklicem o yüzden bilip bilmeden konusma sadece titan aktif i servermı onu öğrenmek istedim

Takımı
Besiktas
DuTy demiş ki:
DogukaaN demiş ki:
DuTy demiş ki:
neredeyse 1 k postun var hala öğrenemedin mi -.- forum ana sayfa>karakter alım satımları>titan
Sen dalgamı geçiyorsun benimle karakter alım satımları sence server sorusumudur guild tanıtım da değil o yüzden buraya açtım ve aşağıya charların resmini eklicem o yüzden bilip bilmeden konusma sadece titan aktif i servermı onu öğrenmek istedim
Sakin biraz

ps: Umarım bulursun

Peki madem karakter alım satımları sence server sorusumudur guild tanıtım da değil buraya nıye actın burası sence server sorusumudur guild tanıtım da değil ?

hiper demiş ki:
Peki madem karakter alım satımları sence server sorusumudur guild tanıtım da değil buraya nıye actın burası sence server sorusumudur guild tanıtım da değil ?
sana teşekkür edeceğim gün de geldi ya,kıyamet yakındır:D
şaka şaka :P :kalp:

Hiper kendini sorumlu biri olarak mı görüosn yetkililer bisi yazmıyor sanada düşmüyo tamam mı bosuna uzatma kısa ve öz bi soru sordum daha cevap yok yanlız topici güncel tuttuğun için saol

Yukarı Alt