Arkadaşlar selam,

İnternette dolaşırken bugün facebook üzerinden yeni bir mmorpg oyun reklamı gördüm. hemen facebook sayfasını beğendim ve şu an oyuna yeni başlayan klanlar için bir etkinlik yaptıklarını gördüm. pahalı, çok güzel oyuncu fareleri ve klavyesi veriyorlar hemde 20.000 elmas da veriyorlar. oyun içerisinde binekler var bazılarıda uçan binekler yani mitolojik bir oyun. şu an seviye sınırının 70 olduğunu gördüm ama oyun henüz 24 haziran açık betaya başlamış o yüzden bence ilerleyen günlerde daha bir çok yenilik oyuna gelecektir.
oyundaki pk sistemi çok güzel, pazar ve açık arttırma sistemi var. yani siz isterseniz pazarda beklersiniz isterseniz de açık arttırmaya eşyayı koyarak satabilirsiniz tamamen sizin isteğinize bağlı. oyunda bir çok harita var, ben iyice bir araştırdığımda kale ve deniz savaşlarının olduğunu gördüm ama açık betada olduğu için henüz aktif değilmiş.
oyun gerçekten güzele benziyor arkadaşlar, bizde TurseyTeam olarak 30 kişilik ekibimiz ile oyuna başlayacağız, hazır bu gaming ekipmanları varken başlamamak olmazdı zaten :D sizinde ekibiniz varsa mutlaka oyuna başlayın derim arkadaşlar, ödülleri kazanabilirsiniz ve oyunda bizim rakibimiz olabilirsiniz.

şimdiden başlayan herkese bol şans, alt kısma da oyunu indirebileceğiniz linki ve facebook sayfasını vereceğim. yukarıda söylediğim etkinlik detaylarına oradan bakabilirsiniz, kalın sağlıcakla.

indir : DOWNLOAD Titan Siege Online – Ücretsiz ve Türkçe En İyi MMORPG oyunu
facebook : Titan Siege Online | Facebook

TurseyTeam Yönetimi

Yukarı Alt