Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Ya kardes böyleleri ile ugrasma 25 + yaslarındayız diyorlar belki 6+ yas grubu gibi kelimeler kullanmıslar var ya bu tür isnsanlara insan diyesim gelmiyor 25 + yaslarındalar da o halde adam gibi konusmak var ken neden küfür ediyorlar anlamadım ya yasın kac basın kacta bir oyun icin bunları yapıyolar ya pehh ..

SweetMafia cok konusuyor bos konusuyor.TürkArmy bu serverda sonuna kadar dayancak bir guild değil.Yarısı SunEmpire Yarisi bizden Kopardigin adamlarla dolu yok efendim MatraX ın haberi var Yok o biliyor ben gel demedim... vs vs Dikkat edilcek bir 3 kağıtcı varsa SweetMafia ya iyi bakın ne dümenler dönüyo görürsünüz suan biz o attırdı dediginiz adamlarla aynı uniondayız ve seni sevmiyorlar cünki yabancıları sevmedigini uniondan yazdın acaba anladılarmı.... hadi eyw.
Boş konusma derim az ve öz konus kalıbının erkeği ol topunuz bi Azrael Helen etmez onlara küfürbaz dicenize unionda ettiklerinizi guildindeki elemanları bi dize getir sen.

Darwell

Tanınıyorum
Yabancılar her zaman TurkArmynin yanında olmak isteyeceklerdir ne çabuk unuttunuz HolyKnights guildinin yanında pt kurup nerdeyse bu yüzden union az daha dağılcaktı guild ismi değiştirip HolyKnights ile union yaptınız e olsun benim için bunlar önemli değil ama TurkArmynin dağılacağı düşüncesine kapılmayın bence o guildde dağılmayacak 10 adam var o 10 adamda 100 kişiye bedel dağılırsa tekrar toplanır guild nedir anlamadım bir turkarmyi dağıtma sevdası peşindesiniz Azrael+Helen gerçekten çok küfür ediyorlar Şahsen Cumhur'a tek katılmadıgım nokta MatraX gerçekten iyi bir insan bence hem matrax hem cumhur fakat uyuşamadılar. Benim tek istediğim şey var bu kalenin KhepriS den çıkması ister yabancı guild olsun ister senin guildin ister TurkArmy.

Off nasılda üşenmeyip yazdın o kadar.Romancı ruhu var sende. :)

SweetMafia:Azrael lvl 70 lerde Guildimdeki BluePearla meydan okuyup ( pvp yapacağız kaybeden serveri bırakır demiştir.)
Azrael pvpyi kaybetmiştir ve oyunu bırakmamıştır.(Çünkü bn bıraktırtmadım)
------- Ordaki diyalog tamamiyle yalan olup hepsi palavra ve düzmecedir
Ogünki konusma azrael meydan okur bluepearl pvp yapmaz Dedigi laf ben bu charı pwp için kasmadım senle pvp yapmam olur.SweetMafia ne biçim bi yaratıksın bilmiyorum ama seni biz iyi tanıyoruz şurda 2 3 kişinin yaptıgı bilmeden yazdıgın bu uzun yazıdan etkilenerek yapılan yazılar benim için değeri yok
Sen bizim uniondaykende söylemiştin ben guildime söz verdim kaleyi biz alıcaz :S Bu lafın üzerine git union kur biz dağıtalım Yabancıları hiç sevmem kale olmasa bi sn yanlarında durmam ... Git onların dibinde göt laleliği yap belki birgün kaleyi alırsında mutlu olursun
Herşey meydana çıkıcak bakalım TurkArmymi gelecek vaadediyor yoksa bizmi görücez Fazla Konusma.!!!

Darwell

Tanınıyorum
Argo kelimeler kullanma ..Şuan isim değiştirip yabancı guildin yanında olan kim güldürme beni :D bizim bu gibi şeyler için isim değiştirmeye ihtiyacımız bile yok. İstediğiniz guildle gizli antlaşmalar yapın istediğiniz kişiyle union oluşturun TurkArmy hep oldugu gibi kalacak eh tabi böyle kıskananlarımız, çekemeyenlerimiz de sürekli olacaktır..

Bence çok gereksizsiniz...Şu isim değiştirme olayı ise yabancı unionla alakası yok bilip bilmeden yorumlar yapma 2 guild birleşicekti kavga olmasın diye yeni guild kurduk ve ismini yabancı koyduk sizin gibi kapasitesi yetmeyen insanlar anlamaz tabi o yüzden mazur görüyorum bu durumu.TurkArmy varsın var olsun var olsun ki zamanı geldimi sizi biz dağıtıcaz ezicez ortaya çıkıcak yüzünüz kalmıcak herkezin önünde ezilceksiniz...Sadece zaman ve sabır...Burda olur olmadık laflarla anca kendini küçük düşürürsün konuyu açan yaratığı turkarmy den baska kim bilir tanır insanları anca güldürürsün o yazdıgın yazıyıda okuyan pek fazla kişi oldugunu sanmıyorum hadi eyw.

Darwell

Tanınıyorum
O zaman gw yapalım ne dersiniz hadi bakalım yapalım ya da korkuyoruz biz deyin şimdi :D madem bu kadar ezmek istiyorsunuz turkarmy'i gelin gwye KhepriS ede 10larca defa gw teklif etmemize rağmen yanıt hep olumsuz gelin bakalım kim kimi eziyor. İnsanlara da saygın olsun biraz zaten herşey ortada insanları aşşağılama ile birşey elde edemezsin. Sadece kendini küçük düşürüyorsun bunu farketmeni umuyorum sadece ben gene ez sen TurkArmy'i neydi guildin heaven turks mu bloodthirsty mi birleştirdiniz mi naptıysanız işte SweetMafia atarsın pm'i

Bak yavrucum kimin habercisisin bilmiyorum ama boş işlerle uğraşıyorsun GW yapmak tam kadro isterki 27 kişiyle biz 40 50 kişilik türkarmy level oranından daha yükseğiz.Şuan çoğu arkadas abi abla herneyse charı açıp bota bırakıp işlerine güçlerine bakıyorlar...Bırakalım levelimiz bi 100 olsun gw de yaparız pvp de ozamanda demeyin wizard pvp charı değil rezil olursunuz :)Bu dediklerimi git svitmafya abine söyle

Darwell

Tanınıyorum
en sonda kendine hakaret ettirdin salak mısın? Ne kadar saçma konuştugunun farkında mısın rev6ya bakmıs level bakımından onlar yüksekmiş :D sorarım sana 6-7 kişinin farm charları olursa Level ortalamasını düşürmez mi 27 kişi guild niye 27 kişi diğer 68- adamları göndermeyi tercih ettiniz biz onlarıda bulundurdugumuz için lv ortalaması düşük bota bırakıp gidiyormuş abileri gw 30dk canımcım gel yapalım 30dk gwni sonra nereye gidiyorsa gitsin abin ablan 27 kişiymişler biz 40 50 kişiymişiz yavrum biz sizin gibi 70- adamları göndermedik kim olduguma gelince Zapotec'im gönül isterdi sorunlar yaşamayıp devam etseydim ama başka charlarla titandayım hala merak etmeyin gün gelince herkesin hesabı görülecek sense şimdi bizim guild hakkında duyduklarını git söyle abilerine bizim eksiğimizi bulun hadi kaleyi aldırmayın bize :D anca güldürüyorsunuz kendinizi

darwell demiş ki:
Yabancılar her zaman TurkArmynin yanında olmak isteyeceklerdir ne çabuk unuttunuz HolyKnights guildinin yanında pt kurup nerdeyse bu yüzden union az daha dağılcaktı guild ismi değiştirip HolyKnights ile union yaptınız e olsun benim için bunlar önemli değil ama TurkArmynin dağılacağı düşüncesine kapılmayın bence o guildde dağılmayacak 10 adam var o 10 adamda 100 kişiye bedel dağılırsa tekrar toplanır guild nedir anlamadım bir turkarmyi dağıtma sevdası peşindesiniz Azrael+Helen gerçekten çok küfür ediyorlar Şahsen Cumhur'a tek katılmadıgım nokta MatraX gerçekten iyi bir insan bence hem matrax hem cumhur fakat uyuşamadılar. Benim tek istediğim şey var bu kalenin KhepriS den çıkması ister yabancı guild olsun ister senin guildin ister TurkArmy.
KhepriS guildini neden sevmiyorsunuz anlamadım. Cekememezlik mi var yoksa Türklüklerinden mi şüphe ediyorsunuz. Bi türk Guildi Kale alıyor tebrik edeceklerine anamıza avradımıza küfür ediyolar. Acaba Bizmi Türküz Yoksa küfür edenlermi ?

Darwell

Tanınıyorum
Hırsızlardan, seviyesi düşük insanların ağırlıkta bir guild türklerden olussa kaç yazar

Biz ESTERGON ve 40HARAMİLER olarak , bu oyunda türklere bu kadar katı ve kırıcı cephe kurulmuşken bizlerinde birbirimize bu tür hoş olmayan sözler ve davranışlar sergilemesinden rahatsızız açıkçası.. Birlik olmak mecburi değildir ama birbirimize yada en azından insani onurumuza saygı olmalı..
herkese iyi forumlar.. MystiC

black36 demiş ki:
Biz ESTERGON ve 40HARAMİLER olarak , bu oyunda türklere bu kadar katı ve kırıcı cephe kurulmuşken bizlerinde birbirimize bu tür hoş olmayan sözler ve davranışlar sergilemesinden rahatsızız açıkçası.. Birlik olmak mecburi değildir ama birbirimize yada en azından insani onurumuza saygı olmalı..
herkese iyi forumlar.. MystiC
:muck:

Fre3sTyLe demiş ki:
28 ve 32 yaşlarında olmadıklarına eminim...

Belki nüfus kağıtlarında öyle yazıyordur ama beyinleri ?

Akıl yaşta değil baştadır 8)
Oyunda yabancılara ks yapan, durduk yere küfreden adamların zeka yaşının kaç olmasını beklerdin ki :rolleyes1: bunları yapınca zevk alıyorlar işte. akıllarınca (!) türk ün gücünü gösteriyorlar.şahsiyetsiz, kişiliksiz insanlar, onur denen birşey hiç yok zaten :wink1: akılları ermeye başlayınca yanlış yaptıklarını anlarlar (!). yani umarım...

darwell demiş ki:
Hırsızlardan, seviyesi düşük insanların ağırlıkta bir guild türklerden olussa kaç yazar
Kim hırsızlık yapmıs sölesene bi. Seviyesi düşük olanlar olabilir ama unutma onların gözündede senin seviyen düşük hatta seviyen bile olmayabilir.

Darwell

Tanınıyorum
KhepriS guildindeki çoğu kişi hırsız ayrıca bizim guilde casus sokmak gibi kendilerini küçük düşürecek işler peşindeler

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt